"PEŞ PEŞE KAZANMASI GEREKİYORDU"

"Beşiktaş'a, peş peşe kazanması gereken bir dönem gerekiyordu. Adana Demirspor en kritik maçlardan biriydi. İçeride oynamasına rağmen, Adana Demirspor maçlarını izlediğimizde her rakibi yenebilecek bir futbol oynuyordu. Bir acaba ile başlanılan maç. Galibiyet, Kasımpaşa maçı galibiyet. Konyaspor deplasmanı çok zor, son dakikada Josef attı, 3 puandan çok daha fazlasını kazandı. Özgüven kazandığı bir maç."

"İLK GOLÜ ATMAK ÇOK ÖNEMLİ"

"Kayserispor deplasmanı 2. dakikada öne geçti. Zorlu bir deplasmanda golle başladı. Konya'da gol yiyen Beşiktaş, Redmond'un muhteşem golüyle Kayseri'de maça giriş yaptı. Bu deplasmanda ilk golü atmak çok önemli. Kayserispor, iç sahada çok iyi oynayan bir takım."

"BÜTÜN BEŞİKTAŞLILAR MUTLU"

"Beşiktaş adına muhteşem bir galibiyet. Kayserispor topa sahip, Beşiktaş'ın sahip olmasını beklersin ama böyle sahip olma. Rakip kaleye gittiğinde tehlikeli oluyorsan, iki gol atıyorsan, top Kayserispor'dayken gol yemiyorsan bütün Beşiktaşlılar şu an mutludur."

"TARAFTAR UMUTLANDI"

"Beşiktaş, 4'te 4 yaptı, yarışta 'Ben de varım' dedi. Yanına da elit bir golcü, Aboubakar'ı kadroya kattı. Beşiktaşlı taraftarlar tekrardan umutlandı."

"SEZON BAŞI GELSE NE OLURDU?"

"Şenol hoca geldiğinde güneş doğacak dedi. O güneş yavaş yavaş kendini gösterdi. Şu an Beşiktaşlı taraftarların, Beşiktaş adına "Şenol Güneş sezon başı gelseydi ne olurdu?" diye konuşturdu."

"TEK SORUNU KENDİSİ"

"Şenol Güneş, dokunuşlarını yaptı. Tek dokunuş yapamadığı Dele Alli. Bugün yine yok. Dele Alli'nin sorunu kendisiyle. Futbola konsatree olması lazım. Futbolla yaşaması gerekiyor. Bence kendisine saygısızlık yapıyor. Yetenekli bir oyuncu. Kimsenin şüphesi var mı yeteneğinden. Ama bir türlü katkı sağlayamıyor."

"ONU GÖRÜNCE MUTLU OLDULAR"

"Aboubakar'ı gören Beşiktaşlılar, Şampiyonluk sezonunda oynayıp oynamadığına bakmaz, onu görünce mutlu olmuşlardır. Weghorst'un gidişi de önemli değil."

Duhuliye.com