"HOCAYI SATMIŞLAR"

"Bir futbolcu grubunda, hocanın taktiğini eleştirenler varsa, o futbolcular, hocayı satmıştır! Wout Weghorst'un demecine bakın, dikiş daha tutmaz!"

"TARAFTARIN GÖNLÜNE GİREMEDİ"

"Valerien Ismael, Beşiktaş taraftarının gönlüne giremedi. Hatay'dan 3 puanla dönse, içeride Ümraniyespor'u da yense, gitti Galatasaray ile de berabere kaldı. Taraftarlar yine de Valerien Ismael'e tezahürat yapmaz. Beşiktaş taraftarı ile Valerien Ismael arasında elektrikler kesilmiş. Sadece Ismael suçlu değil! Suçun en büyüğü futbolcularda. Çıkacaksın, Beşiktaş futbolcusu gibi oynayacaksın."

"ISMAEL DEVAM EDEMEZ"

"Beşiktaş için ileriye bakıyorum, tabloyu görüyorum. Valerien Ismael ile devam edecek gibi görünmüyor. Beşiktaş'ın devre arası Ismael ile yolları ayırması gerekebilir. İki ileri, bir geri!"

"GALATASARAY'A YENİLİRSE..."

"Beşiktaş eğer Galatasaray'a yenilirse, Valerien Ismael'i hiçbir yönetim tutamaz. Beşiktaş, Galatasaray'dan sonra Antalyaspor maçını oynayacak, büyük protestolar olur. Antalyaspor maçını Allah korusun kaybedersen, takımın başında duramazsın! Bu kulübün gerçek sahibi taraftar! Ne istiyorlarsa, yapmak zorundasın."

"JOSEF'İ NİYE OYNATIYOR?"

"Puan farkı olarak çok büyük bir şey yok ama Beşiktaş taraftarı daha iyi bir oyun bekliyor. Josef mesela, ben oynatmam! Kötü oynuyor, ısrar ediyor. Jackson Muleka'yı neden oyundan aldın? Neden Cenk Tosun ile başlamıyorsun?"

"İLK SUÇLU HOCA AMA..."

"Beşiktaş'ta birinci suçlu teknik direktördür ama toptan kimse ölmez! Topun önüne geçmiyorsun, adam kaçırıyorsun! Sen sahada gerekeni yapacaksın. İlk 30 dakika müthiş bir Beşiktaş vardı, orada 3-0 yapabilirdi. Sonra iş koptu. Hatayspor çok iyi takım değil, Ömer Erdoğan dönemindeki Hatayspor daha iyiydi."

"YOLLAR AYRILIR"

"Benim söylediklerimi anlaması gerekenler, anlamıştır. Valerien Ismael ile devre arası yollar ayrılır gibi görünüyor."

"SERGEN YALÇIN ÇALIŞMAYACAK"

"Sergen Yalçın ile konuştum, takım çalıştırmayacak. İstemiyor yani… İkna ederler mi bilmiyorum ama şu an için böyle bir düşüncesi yok."