Beşiktaş’ı bu duruma düşürenler ve bu düşme sürecinde her şeyi korkunç alkışlarla destekleyen, onaylayan herkesi tebrik ederken göreve gelmeden önce; her şeyi biliyoruz, planımız var, hazırız dedikten sonra hâlâ bir şey yapmayan ya da çıkıp içinde artık hakemlerin geçmediği cümlelerle doğruyu açıklamayan mevcut yönetimi de tebrik sırasına yazıyoruz.

Mevcut yönetimin var ise plan, programını yapmamasına engel olan şey nedir?

  • Kasada beş kuruş para yok!
  • Bizim cebimizde para yok!
  • Bizi planlarımızı yapmaktan alıkoyan içerden birileri var!
  • Güvendiğimiz dağlara kar yağdı!

Nedir?

Gerçekten merak ediyoruz ve soruyoruz… Bir açıklama borcunuz var ama sizdeki suskunlukta anlamsız.

Evet anlıyoruz sizi, en azından anlamaya çalışıyoruz gerçekten çok zor bir dönem içinde göreve geldiniz ama “Her şeyin farkında” olarak geldiniz.

  • Bilmem kaç ülkede on dakikada açılacak kapılar vardı, vardı da neden açılmıyor?
  • Yanlış giden şey nedir?

Görev verdiğiniz kişiler mi hatalı?

Sayın Hasan Arat siz Beşiktaş’ta öyle bir güvenle seçildiniz ki bunun siz de farkındasınız ve ya söylediğinizi yapacaksınız ya da göreve gelirken eleştirdiğiniz zihin karanlığına Beşiktaş’ı tekrar emanet bırakacaksınız.

Yapacağınız, yapacaklarınız Beşiktaş’ı bu sıradanlaştırılmışlıktan ya kurtaracak ya da aportta bekleyenlere istediklerini altın kaşıkla sunacak.

Hedef öncelikli olarak sanırım Beşiktaş’ı bu hale düşürenlerden ve o kitleyi yaşatanlardan ve zihniyetinden kurtulmak olacak. Futbol takımının mevcut enkazıda o zihniyetin size bırakılan eserdir.

Siz bu eseri yok etmek için şimdiye kadar olumlu bir hareket içinde olmadınız.

Feyyaz Uçar’ın hakemlere ateş etmesi de faydasız çünkü herkes görüyor ki sahada ruh yok, o ruhu getirecek harekette yok.

Lütfen artık biraz hareket yoksa size güvenenlerin de sabrının bir çizgisi var…

M. Eyüp Yardımcı | Fotospor