Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalan Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael tartışılsa da bazı kesimler Dele Alli'yi de hedef tahtasına koyma peşinde.

Futbol kariyerinde düşüşte olan İngiliz yıldız, yeniden yükselmek için Beşiktaş'ı tercih etmişti.

Sakatlık da geçiren Dele Alli, Fenerbahçe maçıyla takıma dönerken vasatı aşamadı. Ancak bu durum, Beşiktaş'ı hedef alan kesimler için adeta fırsat oldu.

Son günlerde Dele Alli, eleştirilen isimlerin en başında gelirken hakkında ocak ayında ayrılacağına dair haberler de çıktı.

SAKATLIKTAN ÇIKMASINA RAĞMEN...

Dele Alli sakatlıktan yeni çıkmış olmasına rağmen Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında 6 km ile en çok koşan isimdi. Dele sonrasında yerini 72'de Ghezzal'e bıraktı. Yıldız isim Ankaragücü deplasmanında da kritik bir golle açılışı yapmıştı.

GALATASARAY'IN SÖNÜK YILDIZLARI KONUŞULMUYOR!

Dele Alli'nin tek kötü performansında başlayan eleştiri okları Galatasaray'da yeri göğü inleten Icardi için ise hiç konuşulmadı. Dış basında ailevi sebeplerden dolayo futbolu bırakacağı konuşulan ve takımla idmana çıkmayan Arjantinli için Türk basınında haber bulmak oldukça zor!

Yine büyük iddialarla alınan Haris Seferoviç ortada yok ancak Dele'ye yapılan eleştirleri onun için görmek zor. Dünya yıldızı olarak gelen Mertens de sahada dolaşıyor ve henüz skor katkısı vermedi.

MAXI GOMEZ TAKIMI YAKTI!

Trabzonspor'un büyük bir havayla Fenerbahçe'nin elinden aldığı Maxi Gomez, dün Avrupa Ligi'ndeki kırmızı kartıyla takımını yakarken performans olarak da hala beklenen katkıyı veremedi.

Yaptığı transferlerle her gün manşetleri süsleyen ve transfere ciddi bütçe ayıran takımlardan olan Fenerbahçe'de 1 maç eksiğiyle Beşiktaş'ın 1 puan gerisinde. Ancak Dele Alli ve Ismael'e yapılan eleştirilerin rakipler için yapıldığını görmek imkansız gibi. 

Duhuliye.com