Beşiktaş'ın genç futbolcusu Emrecan Uzunhan, trafikte magandaların saldırısına uğradı. 22 yaşındaki futbolcunun uğradığı saldırının ardından spor camiasından geçmiş olsun mesajları geldi.

İşte o mesajlar...

Fenerbahçe: Bugün üzücü bir kaza geçiren ve sonrasında saldırıya uğrayan genç futbolcu Emrecan Uzunhan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yaşanan saldırı olayını kınıyor, Emrecan’ın bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Trabzonspor: Beşiktaş’ın profesyonel futbolcusu Emrecan Uzunhan’ın geçirdiği trafik kazası sonrası magandaların saldırısına uğradığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Emrecan’a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Ankaragücü: Genç Futbolcu Emrecan Uzunhan'ın, bugün maddi hasarla sonuçlanan trafik kazası sonrası uğradığı saldırıyı üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine acil şifalar diliyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İstanbulspor: Geçirdiği trafik kazası sonrası magandaların saldırısına uğrayan ve yaralanan, altyapımızdan yetişmiş eski futbolcumuz Emrecan Uzunhan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına dönmesini temenni ederiz. Geçmiş olsun Emrecan.

Antalyaspor: Geçmiş olsun Emrecan! Geçtiğimiz yıl formamızı terleten Emrecan Uzunhan'ın saldırıya uğrayarak yaralandığı haberini üzüntü ile öğrendik. Emrecan Uzunhan'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına kavuşup sahalara dönmesini dileriz.

Eyüpspor: Geçmiş olsun Emrecan Uzunhan! Bugün üzücü bir trafik kazası geçiren ve sonrasında saldırıya uğrayarak yaralanan Emrecan Uzunhan'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına kavuşup sahalara dönmesini dileriz.

Pendikspor: Emrecan Uzunhan’a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz! Bugün yaşadığı trafik kazası sonrasında saldırıya uğrayarak yaralanan Beşiktaş futbolcusu Emrecan Uzunhan'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşarak tekrardan sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

Kaynak: Fotospor