İşte o açıklamalar;

Şenol hoca basın toplantısı yaparak Beşiktaş camiasına önemli bir katkı sağladı. Çünkü eğer sorular cevapsız kalırsa, Beşiktaş’ın sosyal medya gündemi kaosa doğru gidiyordu. Artık enteresan bir şekilde sosyal medya ile yatıp kalkıp, onunla yaşıyoruz. Bundan çok olumsuz etkileniyorlar, , hoca 4 sene Beşiktaş’ta görev yaptı arasıra bu basın toplantılarını yapardı. Çünkü kendisi de biliyor biriken soru işaretleri büyüyerek daha başka sorunlara gidiyor.


Hoca bu basın toplantılarını yaparak camiaya umudu aşılamak istiyor. Şenol hoca hedefsiz değiliz demek istiyor bu açıdan ben bu toplantıların başarılı olduğuna inanıyorum.


Takımı taşımayan oyuncular bekliyor ki takım beni taşısın. Yani arkadaşlar olayı yanlış anlamış. O formayı giydiğiniz zaman Beşiktaş seni taşımayacak, sen Beşiktaş’ı taşıyacaksın. Senin kontratında öyle maddeler var ki, o menejerler sana öyle bir dokunulmazlık sağlamış ki, sen özel yaşamına dikkat edeceksin, özellikle Antalyaspor maçından sonra 8 tane oyuncun maçtan sonra sabahlara kadar Eğleniyorsa, mesleğine aykırı bir şekilde yaşıyorsa, hoca tabii ki bunu söyler. Hoca takımda bazı oyuncuları koruyor. Medyada ben dahil bazı oyuncuların bu takımda yeri olmadığını, hiçbir şeyi umursamadığını net bir şekilde söylüyorum ve bunların hepsi yabancı. Hoca yine de ben bu takıma sahip çıkıyorum mesajı veriyor. Çok net söylüyorum takımın içersinde bazı futbolculara Beşiktaş forması yakışmıyor.