TFF Başkanlığı'na tekrar seçilen Mehmet Büyükekşi'yi kutlarım. Bunca kulüp başka bir aday çıkarmadıklarına göre hepsi gidişattan memnun demektir. Bir tek Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi itiraz etti mevcut duruma, dolayısıyla bundan sonra konuşma hakkı da sadece Sayın Çebi'dedir. Ali Koç ya da bir başka Başkan bundan sonra TFF'den şikayet edemez, etmemelidir. Zamanında konuşmayan, hep susmalıdır.

TALISCA DENGELERİ BOZAR

Beşiktaş ve Galatasaray'ın gündeminde olan Falisca'nın yakın tarihte Türkiye'ye gelme ihtimali çok zayıf. Neden derseniz bonuslarla yıllık 10 milyon euro civarında kazanan bir oyuncuyu bizim ligimizde oynatamazsınız. Aldığı rakamı en başta takım arkadaşları isyan eder! Net!. Talisca bir gün gelecek ama o gün, bugün değil...

KARTALA 10 NUMARA ŞART!

Şenol güneş yönetiminde sağlam bir kadro iskeleti kuran Beşiktaş'ın Aboubakar'a alternatif bir golcüye, mutlaka çok iyi bir 10 numaraya ve bir sol kanat oyuncusuna ekmek gibi, su gibi ihtiyacı var. İşini maddi yönünü halletmek kolay değil ama Beşiktaş büyük camiadır bir şekilde bu engelleri aşıp yeni sezona bomba gibi gireceğine şüphe yok.

Turgay Demir/fotomaç