Mücadeleyi değerlendiren Valerien Ismael, "Takımımı tebrik ediyorum. Zemin özellikle çok kötüydü. Zor anlar yaşadık zeminle alakalı olarak. Maç tam bir savaş olarak geçti. Golü attı. Geri dönüşler olacak. İkinci yarıda üstünlüğü aldık. Böyle maçlarda galip gelmek çok önemli. Çok mutluyuz." dedi.

Maç sonu olayları değerlendiren Ismael'in sözleri şu şekilde:

"Duyguların yoğun olduğu anlar yaşandı. Josef'in neden kırmızı kart gördüğünü anlamadım. Kendi takım arkadaşını korumak istediği bir anda kartı gördü. Duyguları anlarım, duygusal olmak başka bir şey. Taraftarın sahaya girmesi ve futbolculara saldırması kabul edilebilir bir şey değil. Anlayamıyorum. Kırmızı kartı kabul edilemez görüyorum.

Bazı anlarda daha akıllı, daha sakin oynamak gerekiyor. Duygu yoğunluğunun yüksek olduğu bir maç oynadık. Önde olduğunda rakibimizin bir şekilde maçı durdurma isteği oldu. Sorun değil, Ankaragücü'ne karşı ikinci maçı evimizde oynayacağız ve taraftarımız orada da bizimle birlikte olacak.

Taraftarın sahaya girmesini eleştiriyorum. Bu konu tamamen saygı dışı. Diğer konuyu biz kendi içimizde konuşur hallederiz. Esas konudan uzaklaşmamak lazım. Sahaya bir taraftarın girip oyunculara saldırması kabul edilebilir değil."

Duhuliye.com