Karşılaşma sonrasında siyah-beyazlı ekip ile 200. maçında galibiyete ulaşan Şenol Güneş 5 gollü galibiyeti ve takımın oyununu beIN SPORTS mikrofonlarına değerlendirdi.

Şenol Güneş takımın eksiklerinden bahsederken,  "Kazanmamız gereken bir maçtı. Rakibe göre her bakımdan daha güçlüyüz. 1'e 1, 11'e 11 üstün olmamız gerekiyordu. Bölüm bölüm yaptık ama bazı bölümlerde eksiklerimiz çok fazlaydı. Oyunu bazen rakibe bıraktık, rakip oynadı. İkinci yarı daha iyiydi. Skor güzel ama oyunda eksikler var. Zaten kazanmamız gerekiyordu." sözlerini söyledi.

Ayrıca takım ile çok az idmana çıktığını belirten Güneş, "Taraftara ve sahada çabalayan oyuncularıma teşekkür ediyorum. Taraftar oyunu görüyor ve farkına varıyor. 30. dakikada değişiklik yapacaktım ama bekledim. Oyuncuları da tanımak istiyorum. Gedson'un ve Tayyip'in sakatlığı var. Dediğim gibi oyuncularımı tanıyorum. İyi oynadığımız dakikalar var, kötü oynadığımız dakikalar var. Bunları da değiştireceğiz. Ümraniyespor gibi rakipleri yenmemiz gerekiyor. Onlar da iyi oynadı aslında. Haftaya Galatasaray maçımız var, sonrasında Fraport TAV Antalyaspor maçı. Rakiplerimiz iyi oynuyor, biz de yarışta olacağız." dedi.

Kaynak: beIN SPORTS