Geçtiğimiz sezonu istediği şekilde geçiremeyen Beşiktaş, kazandığı Türkiye Kupası'yla biraz da olsa taraftarını mutlu etmeyi başarmıştı.

2024-2025 futbol sezonunda ise şampiyonluk yaşamak isteyen ve transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Giovanni van Bronckhorst'un ekibi Gabriel Paulista ve Rafa Silva'yı renklerine bağlamıştı.

Tayfur'dan Paulista'ya mesaj

Siyah-beyazlıların kadrosuna kattığı Brezilyalı defans oyuncusu Gabriel Paulista’ya takım arkadaşları arasından ilk mesaj Tayfur Bingöl’den geldi.

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken 31 yaşındaki futbolcu yeni takım arkadaşına hoş geldin demeyi eksik etmedi.

Karşılık verdi

Beşiktaş’ın yeni transferi olan Paulista, geçtiğimiz sabah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda tatilini yaparken sahilde antrenman yaparak çalıştığı bir videosunu paylaştı.

Tatiline devam eden Tayfur Bingöl ise yeni takım arkadaşının attığı videoya ithafen sahilde antrenman yaptığı bir videoyu paylaşarak Paulista’yı etiketledi ve "Welcome to Beşiktaş" (Beşiktaş’a hoş geldin) dedi.

Tayfur'un yaptığı bu paylaşım kısa süre içerisinde gündem oldu.