Onur Özkan;

Net bir şekilde görülüyor ki Beşiktaş'ta yeni bir teknik direktör arayışı var. 

2 maçlık bir revize söz konusu her şeyi Rıza Çalımbay'da biliyor ve Rıza Çalımbay'a da bu söylendi zaten anlatıldı. Beşiktaş yönetimi takımı sezonun ikinci yarısında bir yabancı teknik direktöre, kariyerli bir yabancı teknik adama şu an emanet etmeyi düşünüyor.

Yerli olur mu? Sergen Yalçın dışında bir alternatif yok şu andaama sayın Hasan Arat'ın isteği yabancı bir teknik direktör. Bunu anlayabiliriz tabi ki Beşiktaş zor bir süreçten geçiyor, sayın başkan işini şansa bırakmak istemiyor ancak şu anda yapılacak olan bir teknik direktör değişikliği Beşiktaş'a bir artı mı katar? Takımı daha da geri mi götürür. Büyük ihtimal şöyle bir düşünce var yeni sezonun planlamasını biz yabancı teknik direktörle yapmaya başlayalım, en azından takıma ülke futboluna adapte olsun, buraları öğrensin, oyuncu grubunu tanısın, iyi analiz etsin şeklinde bir düşünce hakim büyük ihtimalle, önemli isimlerle görüşülüyor duyuyoruz ama şunu net olarak ifade etmemiz gerekiyor ki sanırım Rıza Çalımbay son 2 maçına çıkacak sonrasında güzel bir veda ve yeni yabancı teknik direktöre takım teslim edilecek.

Planlama şu şekilde Rıza Çalımbay gönderilecek. Beşiktaş son iki maçını çok iyi futbol ve skorla kazandı diyelim o zamanda bu değişim olacak mı? Yoksa kararlar değişir mi Rıza Çalımbay ile alakalı yönetimin fikri değişir mi?

bence sezon Rıza Çalımbay ile bir şekilde bitirilmeli yani bu gemiyi Rıza Çalımbay limana yanaştırmalı.

Beşiktaş'ın hedefi, planlaması yeni sezon için düşünülen yeni teknik direktör yeni sezonu planlayacak ama bu seon sonunda da yapılabilir. Beşiktaş'ın önünde 2 aylık süreç olacak dolayısıyla sezon sonunda yapılabilir. 

Bence yeni teknik direktörü değişimi Beşiktaş'a zarar verir..