Siyah beyazlı kulübün başkanının açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Hakemlerle ilgili sözleri için ceza almasına da Çebi şu tepkiyi verdi: “Müsabaka yetkilileri hakkında herhangi bir şekilde görüş beyan etmek demek konuşamazsın demek. Böyle bir şey olamaz, yasak. Biz hakaret, küfür edersek bunların karşılığı ceza olmalı. Sen Pendik maçında 2 puanı yitirmeme sebep oldun. Nereden bulacağım ben bu 2 puanı yarın lazım olduğunda. Nasıl hesap verecekler bana? O maç tekrar edilmeliydi.”

FEDERASYON DALI UZATTI AMA ZEYTİNİ DE GÖRMELİYİZ

“TFF bize zeytin dalı uzatmış. Dalı gördük ama zeytinleri bekliyoruz. Gerçekten de ihtiyacımız var. Ben bu konularda federasyonun kötü niyetli olduğuna inanmak istemiyorum. Böyle bir şey düşünmek de istemiyorum ama icraata da ihtiyacımız var. Ama bir görüntü alalım.

BİZE TEŞEKKÜR ETMELİLER

Özellikle biliyorsunuz stadı Avrupa Ligi ya da Konferans Ligi finaline ev sahipliği için UEFA’ya önerdiler şimdi. Bunun bir barış çubuğu olduğu söyleniyor. Esasen onların bize teşekkür etmesi gerekiyor. En iyi stat burası. Bir takımın önerebilecek bir stadı var diye. Bizim onlara değil onların bize teşekkür etmeleri gerek.”