Zafer Algöz;

''Önce TFF başkanına sormak lazım. Maçı yine manuel yöntemle seçtiğiniz hakemler mi yönetecek.? Fenerbahce derbisine kadar yapay zekayla (sözde ileri teknolojiyle) yapılan hakem atamaları sadece bize özel değiştirildi ya o yüzden soruyorum. Bence hiç eveleme geveleme yapmayın Halil Umut Meleri verin.

Rakibimiz Galatasarayın bir geleneği var gelen yabancı oyuncuyu da sanıyorum iç eğitim yoluyla bunu aşılıyorlar. 1.dakikadan itibaren aleyhimize verilen her karara itiraz edin, ceza sahası içinde ve tehlike yaratacak kanatlarda en küçük bir temasta kendinizi yere bırakın. Karagümrük maçında öyle oyunculuklar gördüm, mesleği bırakmaya karar verdim. Maça kimi verirseniz verin. Zaten iyice dibe vurmuş, marka değeri sıfıra doğru giden Türk futboluna kötü niyetli hakemlerinizle darbeyi vurdunuz, bu saatten sonra tek dileğim, sezon sonunda TFF ve MHK’nın istifa ederek çekilmesidir.

Avrupanın en çok penaltı kazanan takımlarından Fenerbahçeyi kendi sahasında sürklase ettik. Yine klasik hakem doğramaları, kırmızı karta rağmen… Şimdi 30 Nisanda diğer penaltı kralını ağırlayacağız. Beşiktaşımızın muhteşem taraftarı stadımızı ağzına kadar dolduracak ve şampiyonluk oranlarının nasıl güncellendiğini aleme göstereceğiz.. 1980’li yıllardan sonra Türkiye liginde GS ve FB 2 zirve takımı olsun diğer takımlar lige figüranlık yapsın diye dizayn edilen futbolumuzda gerçek büyüğün kim olduğunu dosta düşmana göstereceğiz.''

duhuliye.com