Maçın oynanacağı Beşiktaş Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Orges Shehi, "Bu maçta favori olmadığımızı biliyoruz. Ama kendi şansımızı yaratacağız. En iyi performansımızı ortaya koyacağız. Takım kendini göstermeyi çok istiyor." diye konuştu.

Maçın kadrosu ile ilgili konuşan Shehi, "Bir antrenmanımız daha var. Futbolcuların bu idmanda performanslarının yüksek olacağını düşünüyorum. Böylece benim kafamdaki kadro da şekillenecek." ifadelerini kullandı.

Skenderbeu'da futbol oynarken Beşiktaş'a karşı oynadığı hatırlatılan Shehi, "Bugün oynanacak maç ayrı. Bugün başka bir takım var. Teknik direktör olarak maçlara çıkmak da çok farklı. O zamanki futbolla şimdiki futbol da aynı değil." değerlendirmesinde bulundu.

En iyi performanslarını göstermek istediklerini vurgulayan Shehi, "Biz burada şansımızı kullanacağız. Hiçbir teknik direktör maça kaybetmek için çıkmaz. Takımım bu maçta en yüksek performansı vermek için sahaya çıkacak. Güzel bir maç olacağına eminim." diye konuştu.


Tiran hazırlıklarını tamamladı

Arnavutluk ekibi, perşembe günü oynanacak maçın hazırlıklarını Beşiktaş Stadı'nda tamamladı.

İdmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutuldu. Oyuncular, basına açık bölümde topla ısınma çalışması yaptı.