En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Toplantıda dikkat çeken Şenol Güneş detayı!

Genel 13.01.2022, 20:42

Beşiktaş'ta Önder Karaveli ve Ceyhun Kazancı'nın yeni görev tanımlarının açıklandığı basın toplantısının yankıları sürüyor.

Beşiktaş'ta bir süredir teknik sorumlu görevini yürüten Önder Karaveli'nin teknik direktörlüğe, Futbol A.Ş Genel Müdürü Ceyhun Kazancı'nın sportif direktörlük görevine getirildiğinin açıklandığı toplantıda ilginç bir detay ortaya çıktı.

Basın mensuplarının başkan Ahmet Nur Çebi'ye sorularını yönelttiği bölümde Beşiktaş muhabiri Ali Aydın, Çebi'ye gündemdeki Şenol Güneş söylentilerini sordu. Bu noktada bir diğer Beşiktaş muhabiri İsmail Er'in "Allah göstermesin" tepkisi dikkat çekti.

İsmail Er'in hiç beklenmeyen bu tepkisi sonrası Başkan Ahmet Nur Çebi'nin belli etmemeye çalışarak yaptığı "sus" işareti dikkatlerden kaçmadı.

Duhuliye.com

Yorumlar (30)
Rumuz:
Misafir-9609214 2 hafta önce
bu hakemleri falan ortaya atip bi sekilde ts yi hem sampiyon yaptilar hem zengin ettiler
bizim baskan bir oyuna alet edilip once besiktasimizi aradan cikardilar cunki sampiyon olmus bir takim ustune takviyeler sergenin kulagina biseyler fisldandi oda cekdi gitti bazi oyuncular aidattan uzak.......say say bitmez senol sende bi bit artik git hamsilere hocalik yap yapabiliyorsan artik dus besiktasimin yakasindan ibrahin seten nin lafiyla milli takim diye birakip gitmedin mi ne yuzle hala bu kulube gelmeye calisiyon kulis yapiyon istemiyoruz seni
Misafir-1151704 3 hafta önce
Trabzona başkan olsana, samimi söylüyorum.
Misafir-4409879 3 hafta önce
B u eleştirileri mutlaka Sayın Başkan ve Saın hoca'da okuyorlardır,İnsanda biraz utanma olur ama tabii bir taraftada eurolar var . Yeter Beşiktaşın yakasını bırakın bu fotoğrafı uzun süredir burada tutana gece gündüz gördükçe adamakıllı DUA ediyoruz.
Misafir-8837933 4 hafta önce
Bu TS li Kedicik (Çebi) bi zuktur olup gitse artık, TS 2 yapmaya çalışıyorlar Beşiktaş ı. Senol denen futboldan anlamayan taktik - teknik bilmeyen dinazorun bu takımda işi yok, çok istiyorsa TS ye transfer etsinler. Yeter. Biz taraftarlara yazıklar olsun ki bu TS li beceriksizleri başımızda tutuyoruz.
Misafir-8170820 2 ay önce
Kaldırın bu fotoğrafı artık.Beşiktaşa bilerek kötülük yapıyorsunuz.
Misafir-3554964 2 ay önce
ikisi de birbirinden göz cikti
Misafir-2276089 2 ay önce
Şenol Hocacılar ağlamaya devam, çok seviyorsanız seneye Abdullah Avcının gidişinden sonra Şenol Güneş Stadyumunda Şenol Hocanızı takımınızla izlersiniz
Misafir-8034362 3 ay önce
yeter artık şenolda şenol , istemiyoruz
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.