Yaptığı yorumlarla Beşiktaş taraftarını kızdıran Erman Toroğlu, Cenk Tosun'un sakatlığı sonrası Trabzon deplasmanına Beşiktaş'ı forvetsiz göndermek için her türlü yorumu yapıp, algı yaratmaya çalıştı. Yayın sırasında kendini kaybeden Toroğlu'nun yıllardır süren Beşiktaş düşmanlığına anlam verilemedi. Toroğlu'nun yorumları sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarından tepki aldı.

İşte Erman Toroğlu'nun katıldığı programdaki yorumları;

"KESİN KIRMIZI KART"

ERMAN TOROĞLU: "Şimdi Beşiktaş ne diyecek? Herkes için adalet! Adama yumruk atıyor. Lale Orta ne diyecek? Galatasaraylılar diyor ki, haklı olarak, sen bu adamı VAR'a çağırmadın, hakem atlayabilir, sen çağır. Bu pozisyonda çağırmıyorsanız kafa karışıyor. VAR eğitimi için aldığın adam 1.5 ay önce istifa edip gitti. Adam nakavt oluyor nakavt. Kesin kırmızı kart."

 "2 maçtan aşağı yemez. Haydi ne yapacaksın? Cenk de sakatlandı. Hani adalet abi, hani adalet! Şimdi bunları burada net görüyoruz. TV'nin başındaki adam net görüyor. Bunların önünde kaç tane kamera var. Döndürüyor, bakıyorlar. Şu olay çok net bir olay. Penaltı mı falan değil. Bu çok net kırmızı. Bunun siyahı beyaz var mı, yok. Bunu çağırmıyorsa VAR, kasıt var. Adama yandan iyi geçiriyor ha! Bir kafa, bir kol, bir karaciğer dalak. Aslında Orhan Ayhan'ı çağırsak daha iyiydi. Orhan Ayhan, 'karaciğer dalak' derdi."

Duhuliye.com