Trabzonspor hafta sonu karşılaşacağı Beşiktaş maçı hazırlıklarına  devam ediyor. Son yapılan antrenmanda bordo – mavililer yıldız isimlerden yoksun olarak çalıştı.

6 İSİM ANTRENMANA KATILMADI
Trabzonspor’da sol ayağında darbeye bağlı sakatlık oluşan Denswil, sağ ayak kas spazmı nedeniyle Marek Hamsik, darbeye bağlı sağ ayağında sakatlık oluşan Abdülkadir, kas spazmı bulanan Markovic ile sakatlığı devam eden Visca ile Dorukhan katılmadı.

TREZEGUET, 3 HAFTA SONRA ANTRENMANDA..

Bordo – Mavililerin en son 4 – 3 mağlup olduğu Ümraniyespor maçına sakatlanan Mısırlı oyuncu 3 hafta forma giyememişti.  Son antrenmanda yer alan oyuncunun Beşiktaş maçında kadroya dahil olması bekleniyor.

TRABZONSPOR'DAN RESMİ AÇIKLAMA

Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür ve Edin Vişça’nın sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yapıldı. 

Sağlık Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ahmet Beşir, Abdülkadir Ömür ve Edin Vişça’nın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Beşir, “Kasımpaşa maçı sırasında sakatlanarak oyundan çıkan oyuncumuz Abdülkadir Ömür’ün yapılan muayene ve görüntülemesi sonucunda sol ayak birinci parmakta çatlak tespit edilmiştir. Aynı maçta sakatlanan Vişca’nın da yapılan muayene ve görüntülemesinde sağ uyluk arka bölgede kas yaralanması olduğu görülmüştür. Sağlık ekibi tarafından tedavileri sürdürülen oyuncularımızın Beşiktaş ile oynayacağımız maçın kadrosunda yer almaları zor gözükmektedir” dedi.