"EN SON SİVAS'A KAYBEDİLMİŞTİ"

Nihat Kahveci: "Beşiktaş en son Sivas deplasmanında kötü oynayarak yenildi. O günden bugüne Antalya beraberliği ve Trabzon deplasmanında kötü oynayarak 1 puan aldı. Maçın net favorisiydi. Tesisle stat arası çok yakında maç oynadılar iç saha gibi."

"MERT KAZAYA İZİN VERMEDİ"

Nihat Kahveci: "Ümraniyespor ligin sonunda, seviyesi de belli. İlk yarıda gole de çok yaklaştılar Kayode ile kalede öyle bir Mert var ki 6 tane kalasıne gelen şutun hepsini kurtarmış, 2'si karşı karşıya. Böyle maçlarda ilk golü yesen her şey olabilir. Mert de buna izin vermiyor"

"NİŞANTAŞI'NDA VERSEN GİDİP GOLÜNÜ ATIYOR"

Nihat Kahveci: "Trabzonspor maçı hariç Aboubakar, Redmond gibi formda isimlerle sonuca gitmesini biliyor. Aboubakar'a topu kenarda ver, taç çizgisinde ver, kale önünde ver, Nişantaşı'nda ver, stada iniyor ve golünü atıyor. Böyle bir forvet. Kendisiyle yarışıyor. Tekte vuruş çatala vuruyor. Messivari topu alıp gidip köşeye bırakıyor tertemiz plaseyi. Çok şey bekliyorsun maçta belki ondan ama bir forvet golünü attıysa görevini yapmıştır."

"ABOUBAKAR'IN ARKADAŞLARINA İHTİYACI YOK"

Necati Ateş: "Maça ortak olabilecek direnç gösteremedi Ümraniyespor, Beşiktaş çok rahat pozisyonlara girdi. Aboubakar muhteşem bir gol attı. Onun gol atması için takım arkadaşlarına ihtiyacı yok, saf bir yeteneği var resmen. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum"

"TRABZON MAÇINDAN SONRA SİLKİNDİLER"

Necati Ateş: "Ümraniyespor'un kazanması çok önemliydi, ligde kalmak adına her puan onları için önemli ama Beşiktaş buna izin vermedi. Beşiktaş şampiyonluk hedefinden uzak, bir takım için hedefsiz kalmak zordur ama Trabzonspor maçından sonra silkinmiş bir görüntü verdi bu da önemli"

"CENK ORADA PASI ABOUBAKAR'A ATTI"

Necati Ateş: "Cenk orada pasını Redmond'a atmadı, Aboubakar'a attı ama yine de asistini yaptı. Cenk, Redmond karşı karşıya kaçırdı, 3-4-5 olacak pozisyonları yakaladı Beşiktaş ama 2-0 kazanmayı bildiler."

Duhuliye.com