Vole yorumcusu Ali Ece'den ilginç açıklamalar..

Ali Ece Vole youtube kanalında Beşiktaş ve Ahmet Nur Çebi hakkında açıklamalarda bulundu.;

''Beşiktaş’ta her şey pamuk ipliğine bağlı, Ceyhun Kazanci'yı getirdin, buna güvendik ve onun seçtiği hocayı gönderdik. Başkan Ne yapsaydı peki, bunlar çok boş eleştiriler. Artık ben bu eleştirilerde art niyet arıyorum. Ceyhun Kazanci, futboldan diğer yöneticilerden daha iyi anladığı için o göreve getirildi., Ahmet Nur Çebi onu bu yüzden göreve getirdi. Arada bir tek Önder Özen geldi, yerli oyuncularla Şenol Güneş ne kadar büyük başarılara imza attı. Şenol Güneş şimdi başarılı olur olmaz, bunu yapmak zorunda olduğu için yaptı.

Adam Beşiktaş başkanı hala Trabzon’a başkan olsana deniyor. Şunu söyleyebilirsin, adamın aslen memleket olarak Trabzonlu olması, Trabzon’a sempati duyması, Beşiktaş’a bir zarar veriyor mu? Beşiktaş futbol takımına zarar veriyor mu?  ben bunu söylemek istiyorum, Trabzonlu değil Adanalı olsaydı Fatih hoca gibi, liyakata göre senin son şampiyonluğunu yapmış hocayı göreve getirir misin? Bunları geçelim, ben hemşericilik muhabbetini hiç sevmiyorum askerde de nefret ettim, sivilde de nefret ettim. Şimdi ben başkanı savunmuyorum, başkana vereceğim not şudur, Şenol hocaya getirdiniz evet, Şenol Güneş size iyi futbol oynatacağını vaad ediyor, Hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla bir takım gelişmeler var ama yavaş. Özellikle bu takımın yine 60. dakikadan sonra yorulması, sıkıntı yaşaması sorun, tamam hazırlık maçlarıdır ama ben ona bakmam. Hoca belli bir 11 i  otutturmaya çalışıyor, beş tane de alternatif oyuncu belirlemeye çalışıyor, benim maçlarda gördüğüm bu.

Kerem Atakan keskin Karagümrük maçında gol attı tamam, Valerian İsmail zamanında geldi neredeyse hiç süre almadı. Onu kazanmaya çalışıyor, bu güzel.  Redmond geldiğinde Valerian İsmail onu iyi kullanamıyordu. 
Beşiktaş için Saiss'in sakatlığı korkunç bir senaryo, yani arka adele mi ön adele mi fark etmez. Montero'yu görünce Sait gelsin diyorsun. Ahmet başkan söyledi, para yok ama senin nokta Transfer yapman lazım. Fabian Ernst veya Yusuf kalibresinde transfer yapman lazım. Veya Mario Gomez den sonra Abubakar gibi, senin forvette sıkıntın yok.

Bir gün bir başkan çıkacak transfer yapmıyorum diyecek, ben de o zaman kongre üyelerine çıkıp ''bebeleri pisten alalım'' diyeceğim. Bu arada Hasan Arat'ı hepsinden ayrı tutuyorum, kimse yanlış anlamasın.  Saiss probleminden dolayı Beşiktaş’ın transfer yapması gerekiyor. Senaryo şu Saiss iki hafta kaçıracak, abi tamamda Saiss lig maçlarında da Fas milli takımında oynamazken iki kez sol bacağından sakatlık geçirip oyundan çıkmak zorunda kaldı. O oynamazsa yerine Emrecan girer, Tayyip Talha da iyi ama hocanın buna göre oynayacak stoperi çok iyi seçmesi gerekir. Caner bence olmayacak %90 olmayacak. Mantıken olmaz Masuaku gönderip Caner’i alamazsın.''