Teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularının form durumunu göz önünde bulundurarak en ideal 11 ile sahaya çıkmayı planlıyor.

Transfer döneminde kadrosuna 9 yeni isim katan siyah-beyazlılarda her bölgeyi tek tek değerlendiren Güneş, bazı mevkilerde sıkıntı yaşarken, bazlarında da kimi oynatacağı konusunda karar vermekte zorlanıyor.

Stoperde sakatlığı yeni düzelen Amartey ile henüz hazır olmayan yeni transfer Bailly’nin oynaması beklemezken, forma Necip Uysal’a yakın. 
Colley ile birlikte savunmada yer alması beklenen Necip’in 11'de sahaya çıkabileceği ifade edildi.

Sağ bekte ise Şenol Güneş, Rosier ile Onur arasında tercih yapacak. Bu kulvarda diğer alternatif ise Onur’un Rosier’in önünde oynaması... Ancak tecrübeli 
Hocanın Rashica’yı kesmesi beklenmiyor.

Beşiktaş'taki diğer konu ise Cenk Tosun’un durumu... Muleka'nın başarılı çizgisi nedeniyle yer bulmakta zorlanan Cenk’in yine kulübede başlayabileceği ifade edildi.

Forvette tüm planlar ailevi problemler nedeniyle Fransa’ya giden Aboubakar’a göre şekillenecek. Kamerunlu futbolcunun maçta önce vakitlice dönmedi halinde son kararı teknik direktör Şenol Güneş verecek. Aboubakar Trabzon’da oynayamazsa hücum hattı değişecek.

Duhuliye.com