İşte Gökhan Keskin'in açıklamaları:

"Şenol Güneş üç resmi maç oynadı.  Keşke ara transfer dönemini şimdi başlatabilsek. Çünkü Şenol Güneş gelir gelmez transfere ihtiyacı olduğunu söyledi. Defans hattından memnun olmadığını, defansa 2-3 takviye istediğini belirtti. Gündemi sıcak tutup alt yapı ziyareti yaptı, orayla ilgilendi ama transferi ne kadar istediğini, ne kadar önemli olduğunu ve gelişinden sonra şampiyonluk sözünü devamlı telafuz edeceğini yineledi, bunun için de transferlere ihtiyacım var dedi.

Ara transfer dönemi başlayana kadar bu takımla en iyisini yapmaya çalışacak. Ondan sonrası için ihtiyacı olanları şimdiden belirlemiş. Önümüzdeki transfer dönemi Beşiktaş açısından hareketli geçecek. Çünkü bazı isimler var, Beşiktaş o isimlerle bir şekilde mukaveleyi fesh etmek istiyor. Şenol Güneş; Masuaku, Rosier, Dele Alli gibi oyunculardan memnun olmadığını söylüyor. 

Bu dakikadan sonra transfer dönemi yaklaşıyorken bu isimleri olumsuz olarak dillendiriyorsanız futbolcunun bakış açısı da değişir. Oyuncu ve teknik direktör için zor bir dönem.

Duhuliye.com