Ogün Şahinoğlu;

"Rashica takıma yeni katılmış, Bahtiyar keza, Rebic hiç kamp görmeden geldi Beşiktaş'a, Amartey'de aynı şekilde. Sadece Onana'yı ayırabiliriz aralarında onun da performansı tartışmalı zaten.

Dolayısıyla burada Beşiktaş'taki biraz oyunun ilerleyememesi yeni transferlerin fiziksel açıdan henüz takıma dahil olamamasından kaynaklanıyor.

Transfer var ama fiziksel açıdan yok.

Rashica'yı ayrı tutuyoruz işte ilk maçıydı ben artık bugün ilk onbird ebekliyorum. Solda Muleka sağda Onur ile başlıyorsun niye? işte Rebic'in fiziksel olarak henüz istenilen seviyeye gelemediği biliniyor. Orta sahada Chamberlain transferi yapıldı, Chamberlain, Amartey ve Rebic aynı şekilde yaz dönemi geçiren oyuncular. Dolayısıyla bu isimlerin fiziksel olarak kendisini toparlaması ve madden d etakıma dahil olmasıyla birlikte senin rotasyon, kadro darlığı denilen sorun aşılabilir. 

Beşiktaş için acil stoper ihtiyacı var. 

Hücuma bir takviye gelebilir. Yerli oyuncu takviyesi. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ı üç tane yerli oyuncusu taşıdı. Yerli alternatiflerininde bir an önce takıma dahil olması gerekiyor."