Ali Ece şunları söyledi:

'Gaziantep maçında nasıl bir reaksiyon bekliyorum? Bütün sezon reaksiyon bekledim bir türlü gelmedi. Reaksiyon değil görevlerini yapmaları gerekiyor. Beşiktaş maçı kazanır bir şekilde Şumudica'da yok onun yerine gelen onun oyununu devam ettirirse, maç içindeki akıl oyunları, saha kenarındaki performans, insanlara ve bana da antipatik gelen ama Gaziantepspor'un da uzun zamandır işine yarayan o oyuncu grubuyla 5-4-1'i ancak Şumudica oynatır. 

Yapacak bir şey yok adamın karakteri güçlü olmayabilir ama teknik direktörlük katkısı güçlüydü Gaziantepspor'da. Eğer o karakter gücü olmazsa saha kenarında Beşiktaş maçı az golle de olsa kazanır. Zaten Fernando Santos hocam şu maçı 2-0 kazanırsınız deseniz 'tamam' der, biter iş. 

Muçi'nin bu maçta çok iyi performans sergilemesini ve ona şüpheyle bakan Abdülkerim Durmaz abisine selam göndermesini bekliyorum. Musrati mutlaka "yapmayın kardeşim üzerime gelmeyin ben derbide oynadığım kadar kötü oyuncu değili" performansını sergileyecektir. 

Beşiktaş savunması transfer yapmadan bir üst seviyeye geçmez. Deplasmanda bir sakarlık yapmazlar ise ki kesin yaparlar orada da Mert Günok devreye girer. Maç skoru şöyle diyorum Gaziantep FK 0 - 2 Beşiktaş.'

| Duhuliye