Furkan Yıldız;

"Öncelikle şunu söylemekte fayda var, Ceyhun Kazancı Beşiktaş'ın Sportif Direktörü İngiltere'ye gitti Beşiktaş yönetimi en azından önceki sezonlara göre biraz daha tarz değişikliğine gitmiş durumda, uzun zamandır transfer görüşmeleri için uzun zamandır yurt dışına çıkmıyorlardı, on numara konusunda özellikle İngiltere'de önemli görüşmeler yapmasını bekliyoruz. 

Şunun altını çizerek belirteyim, bu on numara konusunda görüşmeler Manuel Lanzini veya Coutinho isimleri değil Lanzini konusunda Beşiktaş'ın bugüne kadar herhangi bir girişimi olmadı, Coutinho ise kariyerinde Türkiye'ye dair bir planı olmadığını siyah beyazlılara iletti ve Coutinho defteri açılmadan kapanmış oldu.

On numara konusunda bazı isimlerle görüşmeler var. Ceyhun kazancı İngiltere'de Redmond konusunda da görüşmeler yapacak. Redmond ile yüzyüze bir görüşme yaptı ve Redmond'a biraz daha süre tanıdı ve Beşiktaş kendisine üç yıllık bir sözleşme sundu.

Kuzyaev'de kendisine farklı liglerden teklifler olduğu için hemen karar vermek istemiyor. Bu iş biraz uzadı Beşiktaş teklifini sundu ve oyuncunun kararını vermesini bekliyor.

Kuzyaev'e alternatif isimler var Beta'da onlardan birisi ama öncelik şu an merkez orta saha için Kuzyaev...

Beşiktaş'ta iki tane stoper arayışı var. Çünkü artık Saiss'in gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş'ın burada bonservis beklentisi yaklaşık 4 milyon euro civarında ama bu rakamlara yakın teklif henüz gelmedi. Doğrudan ilk onbirde oynayacak iyi bir stoper diğeride alternatif olacak isim katmat istiyor. İki isim için en yoğun temaslar Alexander Djiku ve Daniel Amartey üzerinde çünkü bu iki isminde bonservisleri elinde. Djiku'aya Fransa Ligi'nde Lille yakın ilgi gösteriyor. Amartey ile imza parası konusunda görüşmeler devam ediyor."