Beşiktaş'ın uzun bir süredir transfer listesinde bulunan Kasımpaşasporlu Yasin Özcan'a Liverpool'unda talip olduğu ingiliz basınında yazılıyor. Beşiktaş'ın bir süredir ilgilendiği  Yasin Özcan transferinde Kasımpaşa ile arasında ekonomik farklar olduğu öğrenildi. Kasımpaşa'nın bonservis beklentisinin, siyah-beyazlıların önerdiğinden çok fazla olduğu belirtiliyor.

Beşiktaş yönetimi ise takasta oyuncu önererek bu farkı kapatmaya çalışıyor. İki kulübün başkanlar düzeyinde önümüzdeki günlerde bu transferle ilgili görüşmesi bekleniyor.

Bunun yanında İngiltere'de Yasin Özcan ile ilgili çıkan haberler şu şekilde:

Arne Slot, Liverpool'da teknik direktörlük görevini Jurgen Klopp'tan aldı . Feyenoord'a üç yıl içinde iki büyük ödül kazandıran Hollandalı, Merseyside takımı üzerinde anında bir etki yaratmak istiyor. Kendisi, 2024/25 sezonunda Premier Lig şampiyonluğu için Manchester City ve Arsenal'e meydan okuyabilecek kaliteli transferlerle, yaz transfer döneminde kadroyu güçlendirmeyi planlıyor.

Ysoz

Joel Matip'in serbest bırakılmasının ardından Liverpool'un savunma biriminin kalitesi ve derinliği yetersiz görünüyor. Bu, devam eden yaz transfer döneminde bir stoperin transferini mutlak bir zorunluluk haline getiriyor. 

Kırmızılar son haftalarda ve aylarda birçok stoperle anlaştı. Kasımpaşalı Yasin Özcan hedef olarak ortaya çıkan son oyuncu. Kasımpaşa'da altyapıda yükselen 18 yaşındaki Özcan, A takımdaki ilk maçına Ağustos 2022'de çıktı ve o zamandan beri formayı bırakmadı.

Anfieldwatch.co.uk

duhuliye.com/dışbasın