Tarık Üstün;
Fenerbahçe hızlı girince transfere birde Tadic olayı etkileyince ister istemez Beşiktaş takımı da han ihaberde ki gibi biraz geri kaldı mı acaba transferde dönüyor ama bence yok yani talip olunan isimler yani Nikolas Pepe olursa çok zor bir transfer gibi görünüyor. Malinovski muazzam bir oyuncu. Çok eski zamandan beri benim takip ettiğim bir oyuncu olduğu için çok yakından biliyorum.

O tarz futbolcuları çok erken yaşlarda alırsan alıcan, yoksa oyuncu gitti Genk'e orada iyi fubol oynarken alabilirsin yoksa sonrasında bizim buralara düşmesi o dönemde çok zor.

İki isim geçiyor bu takımın çehresini çok değiştirir. Nikolas Pepe dediğimiz isim, herkesin bildiği yakından takip ettiği gibi bundan üç-dört sezon öncesinde  Arsenal takımının rekor parayla transfer ettiği bir oyuncu ama sonrasında oyun planına uymadı, buraya gelir mi? gelirse hakikaten çok büyük transfer olur.

Malinovski olursa çünkü orta sahaya bakıyoruz Türkiye ligi için Beşiktaş orta sahası iyi bir orta saha, geçen sezonu d agayet iyi bitirdier. İyi bir orta saha ama Malinovski gibi bir orta saha yok mesela Tadic'i istediler kanat gibi Tadic olmadı Rebic'i aldılar. 

Malinovski bu takıma oturursa bir tarafta Rebic, bir tarafta Malinovski iyi bir Ghezzal ya da Cenk...

Bu isimler hakikaten çok doğru isimler ama nasıl olacak? Malinovski'nin kulübüyle çözülebilir ama oyuncunun istediği ücret ile Beşiktaş'ın önerdiği arasınd abayağ fark var, bu fark azalırsa olabilir.