Rıdvan Dilmen Beşiktaş’ı katıldığı programda değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen;

Maç öncesi düşündüğümün hemen hemen yarısı olmadı, ben daha kaliteli maç bekliyordum. Zaten puan durumu, attıkları gollere baktığımız zaman Demirspor’da dışarıda açık oynayan bir takım, Beşiktaş’ta özellikle taraftarının önünde çok coşkulu, sürekli pozisyona giren bir takım ama o maçın sadece heyecanı vardı ama oyun kalitesi daima aşağıda kaldı.

Çabuk oynamaya çalışan Beşiktaş, set oynamaya çalışan Adana Demirspor ama zaman zaman savunma arkasına Onyekuru ile yapılan ilk yarıda Demirspor sadece Onyekuru savuma arkası koşularıyla pozisyon yakalamak istedi ve sonrasında yoruldu, yorulduğu içinde mental anlamda düştü, bol bol ofsayta düştü, başlamadan biten pozisyonları oldu.

Hatta o kadar yorgundu ki önüne düşen bir pozisyonda kötü vuruş yaptı.

Beşiktaş’ta özellikle Gaziantep maçından sonra Şenol Güneş’te git geller oldu tabiki erteleme maçı Antalyaspor maçı henüz oynamadı, haftayı bay geçecek ama bu yarışta olması içinde erteleme maçı, Kasımpaşa ve son maçı kazanıp ilk yarıda ilk 5’te puan farkı fazla olmadan çünkü Galatasaray-Fenerbahçe aralarında oynarken o dönemde de üç puanda yaklaşma şansı var. O zamanda transfer şansı olur. 

Transfere ihtiyacı var mı? Var.