Başkan ve yönetime yine erkenden eleştiriler başladı. Konu transferde geç kalınıyor olması, peki  takımın çok mu oyuncuya ihtiyacı var?
Bu takım Fenerbahçeyi de Galatasarayı da mevcut kampa giden oyuncularla yenen takım değil  mi? Çok oyuncu alınacağına ihtiyaca uygun nokta transfer yapılsa kötü mü olur?

Stoper,orta sahaya ve kanada transfer yapılsa yeterli olmaz mı?

Bu takım hiç transfer yapmasa bile şampiyonluğun  en kuvvetli adayıdır.

Kaosla beslenmenin kime ne faydası olur?

Başkan erken seçime mi gidiyor, nedir bu seçim havasına sokulmasının sebebi?

Beşiktaş'a bu tip şeylerin zarar verdiğinin farkına ne zaman varacağız

Bırakalım herkes işini yapsın.

Bu Kulübün güçlü bir lobiye ihtiyacı var. Bunun için bizler bir araya gelip çözümler  bulmalıyız.  Öncelikle Beşiktaş televizyonunu yeniden faaliyete geçirmeliyiz. Doğru Beşiktaş haberlerini tüm Beşiktaş taraftarına  ulaştırmak birinci görevimiz olmalı.  Beşiktaş televizyonuna reklam verecek bir sürü kongre üyeleri var her kez bu kulüp için elini taşın altına koymalı.  Beşiktaş televizyonunu masraf edilecek bir yer değil kar getiren bir yere dönüştürmek bizlerin elinde.

Gelelim bir başka konuya...

Galatasaray'ın sahip olduğu mevcut bütçe ile 15-20 milyonluk transferler gerçekleştirmesi son derece ilginç bir durum. Bir yanda borç içinde yüzen bir kulüp, öte yanda havada uçuşan milyon eurolar, dolarlar. Kimsenin aklına bunu sorgulamak gelmiyor mu? Hiç adil olmayan bir durum var ortada. Diğer klüpler mevcut bütçelerine uygun transferler yapmaya mahkûmken Galatasaray'ın böylesine rahat harcayabilmesinin arkasındaki sebep nedir? Galatasaray her zaman olduğu gibi yine ligin ayrıcalıklı çocuğu konumunda. 
Tıpkı geçen yılki fikstürdeki adaletsizlik gibi bu da kitabına uydurularak Galatasaray'ın lehine uygulatılıyor ve maalesef bu konuda UEFA'nın da bir yaptırım gücü yok. Bu bütçedeki bir klübün bu rakamlarla transfer gerçekleştirmesi mümkün değil. Yine anlaşılan  spor ahlakına ve adaletine uymayan bir sezon bizi bekliyor 

Masis KUYUMCU -  Duhuliye. com