İşte ikilinin açıklamaları:

Emre Bol;

Yaklaşık bir hafta önce sayın Ahmet Nur Çebi "Ben 3 sene boyunca buradayım, 3 sene boyunca burada olduğum müddetçe de hoca ile devam edeceğim" demişti.

Bizim futbol iklimimizde bu açıklamanın altı o kadar boş kalıyor ki, bunu kim söylerse söylesin sayın Ahmet Nur Çebi özelinde söylemiyorum, hangi başkan söylerse söylesin altı boştur. Bu tip açıklamalar sorunların ayyuka çıktığı zamanlar yapılıyor. Bu tür iddialı söylemlerde bulunmamak gerekir.

Başından beri Valerien Ismael ile olmayacağı belliydi çok iyi antrenör. Beşiktaş’ı güç, fizik anlamında iyi bir noktaya getirdi. Şimdi ise birçok teknik direktör, ismi geçiyor ilk başta hemen Lucescu ismi geçiyor. Oradaki şartları düşündüğünüzde Lucescu tekrar burada çalışmak ister çünkü burayı iyi tanıyor. Şenol Güneş de çok konuşulan isimlerden birisi ve kendisi ile bir görüşme yapılmış galiba…


Alp Pehlivan;

Yabancı bir teknik adam ismi Beşiktaş için tekrar bir macera olabilir. Şu an Beşiktaş’ın bulunduğu konum, Dünya Kupası arasına kadar olan karşılaşmalar, Galatasaray derbisi var. Burada yerli ve tecrübeli bir hoca, yani Şenol Güneş hoca ismini gösteriyor. Bir sürü isim yazılıyor ama şu an Beşiktaş teknik direktörü olacak ismin tribün genelinde kabul görmesi gerekir, o kabulü alamazsanız zor. 

Tüm oklar Şenol Güneş’i gösteriyor.