"ADINA YAKIŞIR BİR DERBİ OLDU"

"Bir futbolsever olarak memnunum. Adına yakışır bir derbi oldu. Bir taraf çok baskın, bir taraf ise hiç organize olmayan bir görüntü çizdi."

"GALATASARAY SİNYALLERİ VERMİŞTİ"

"Bence Galatasaray, geçen haftadan verdi bugünkü oyunun sinyallerini. Sonuna kadar hak etti Galatasaray maçı ve Mauro Icardi bize nasıl bir dünya yıldızı olduğunu gösterdi. Boşu boşuna giymemiş PSG, Inter formalarını. Hem aklıyla hem de icraatle oyunun içindeydi."

"NE OYNADIKLARI BELLİ DEĞİL"

"Galatasaray'da kötü oynayan oyuncu neredeyse yoktu. Beşiktaş'ta da tam tersi; biraz Cenk, biraz da Gedson kıpırdandı o kadar. Teknik, taktik hiçbir şeyden bahsedemeyiz Beşiktaş adına. Ne oynadığını bilmeyen bir görüntü çizdiler. Derbilerde duran top kazanmak çok önemlidir, 8-10 tane serbest vuruş kazandı ama top bir türlü ön direği geçmedi."

"DÜNYA YILDIZLARINI GÖRDÜK"

"Bir taraf kalitesi ve organizasyonu ile açık ara maçı önde götürdü. Bugün dünya yıldızlarını görmüş olduk. Bugün Torreira, Salih'e karşı Oliveira da Josef'e karşı büyük üstünlük sağladı. Icardi zaten maçı aldı başka bir yere götürdü."

"ICARDI'Yİ RAHATSIZ BİLE ETMEDİLER"

"Kalite, kağıt üstünde kalmamalı. Ligi forse eden takımların omurgası iyi olmak zorunda. Tayyip Talha genç bir kardeşimiz ama Icardi 2 gol attı, bir tane de direkten döndü. Adam dünya yıldızı yahu! Galatasaray'da kim atabilir golü başka. Git yanına bir rahatsız et bari."

"KALİTE MÜCADELEYİ YENER"

"Bugün maçı özetlemem gerekirse; 'Kalite kazandı' diyebilirim. Beşiktaş mücadele ederek oyunun içinde kalmaya çalıştı ancak kalite yener mücadeleyi."

"ÜMRANİYE MAÇINDA YILDIZ OLMAK KOLAY"

"Okan Buruk, birebir eşleşmede Şenol Güneş'e üstün geldi bugün. Salih Uçan, 'Ben niye milli takıma alınmıyorum?' diyor N'Koudou, 'Ben yıldızım' diyor ya... Eğer yıldızsan, milli takım oyuncusuysan derbide fark yaratacaksın, Ümraniye maçında herkes oynar. Yıldız dediğin derbide gösterir kendini."

Duhuliye.com