Üniversiteli Beşiktaşlılar, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Beşiktaş yönetimini seçimli olağanüstü genel kurul kararı almaya davet etti. 

Yapılan açıklamada, "Özellikle son bir senedir etkisini daha da çok hissettiğimiz, somut örneklerini daha çok gördüğümüz "Beşiktaş'ı yöntenlerin taraftar ile aynı duyguları hissedememeleri" sorunu ve bu ana problemin sebep olduğu yüzlerce probleme Büyük Beşiktaş taraftarının sabrı kalmamıştır. Beşiktaş başkanlık makamı, dünya üzerinde hiçbir koltuğa basamak olarak kullanılacak bir koltuk olmamakla beraber, milyonlarca insana kendini doğru bir şekilde anlatabilmeyi de beraberinde getirmektedir. 

Ekran önünde taraftara ders niteliğinde açıklamalar, kulübümüze yakışmayacak vizyon çerçevesinde medyaya verilen görüntüler, basketbol şubesinin geçtiğimiz sezon kümeye oynaması, futbol takımının üst üste 3. sezondur kötü gidişatı gibi hadiseler bardağı taşıran son noktalar olmuştur. Bu camianın bakış açısını bilmiyorsunuz ya da bilmemezlikten geliyorsunuz ancak gerçek şu ki; yönetemiyorsunuz!

Bu bir mağlubiyet sonrasında tepki gösteren taraftar açıklaması değildir. Mücadelesine, hedeflerine, projelerine inandığımız her yönetimin, her teknik direktörün, her futbolcunun ve Beşiktaş'ımız için emek veren herkesin nihai sonucun ne olduğuna bakmaksızın yanında oluruz, sırtımızda taşırız. Çünkü bize Beşiktaş'ı böyle öğrettiler. 

Bu kulübün gelecek nesillerini temsil eden Üniversiteli Beşiktaşlılar olarak sizlerden ricamız camiamızın içindeki huzursuzluğu, inançsızlığı ve mutsuzluğu seçimli olağan genel kurul kararı alarak sonlandırmanız!"

F7Q-K4JWoAA9Pme