kilinin, Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael ile ilgili yorumları dikkat çekti.

İşte o açıklamalar:

"ŞENOL GÜNEŞ GELİRSE BEN GİDERİM"

Ahmet Nur Çebi ile Şenol Güneş arasında benim bildiğim şöyle bir sohbet oluyor. Ahmet Nur Çebi diyor ki Ceyhun Bey'e; "Şenol Güneş gelirse ben giderim" diyormuşsun, Ceyhun Bey de diyor ki, "Eksik anlatmışlar Sayın Başkan, sadece Şenol Hoca demedim. Rıza Çalımbay, Samet Aybaba, bu tarz bir hoca gelirse giderim dedim" Ben de Ceyhun Bey'in yanındayım bu konuda. Dünya değişiyor. Ama Ismael'le hayat geçer mi, onu da bir düşünmek lazım. Şenol Güneş'le Valerien Ismael arasında en az 2 milyon 250 bin Euro fark vardır. Bu çok önemli bir kriterdir.

"ISMAEL HOCAYA DEĞİŞİKLİK YARDIMCISI ALSINLAR"

Önerim, Valerien Ismael Hoca'ya oyuncu değişikliklerinde katkı sağlayacak değişiklik yardımcısı alsınlar. Korkmayın bir kere. Sevgili hocam, taraftardan korkma. Tayyip Talha çıkıyorsa Necip'i alacaksın. Taraftar sabaha kadar eleştirsin, senin işin eleştiriyi göğüslemek. Başakşehir maçında hepimiz "Niye Muleka'yı çıkardın" dedik, haklıydık. Bu sefer de niye tuttun diyoruz. Çünkü sen yine korktun. Jorge Jesus'un en büyük farkı bu. "Kim ne derse desin" görüşü var adamda. Kim ne derse desin demezsen olmazsın sevgili hocam. Bu maçta da N'Koudou çıkmaz, Muleka çıkardı mesela. Bir sürü değişikliğinde problem var. Problem olmasının sebebi senin çok etkileniyor olman. Yarın öbür gün bunlar Weghorst'a sallar, sen onu da çıkarırsın. Yapma hocam...

"BEŞİKTAŞ KALECİSİ DERBİDE ŞOV YAPAR"

Beşiktaş kalecisinin Beşiktaş derbisinde şov yapacağını bütün futbol gurmeleri bilir. Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçındaki kalecisi kim olursa olsun, Utku bile olsa şov yapar. Fenerbahçe maçından bir sonraki maçta da taraftar bilsin ki, Beşiktaş kalecisi hatalı gol yiyecek.

"BENİM ARA ÇÖZÜM ÖNERİM GÜNAY GÜVENÇ'Tİ"

Beşiktaş'ın şampiyonlukla kapattığı sezonlarda bile Boyko, Tolga zengin gibi kaleci hataları var. Tolga Zengin Lizbon maçında hatalı gol yedi, ardından Galatasaray maçında Günay hata yaptı. Şimdi ne kadar iyi kaleci, Türkiye'nin en iyi 5 kalecisinden biri. Benim ara çözüm önerim Günay Güvenç'ti. Mert Günok gayet iyi kaleci, yazın madem Ersin gitmek istiyordu, Günay'ı alabilirdin geçmiş olsun.

"SENEYE YERLİ ZORUNLULUĞU YOK, HERKES KALECİ ALSIN"

Seneye Türk oyuncu zorunluluğu yok, herkes yerli kaleci alsın. Toplam kaç yabancı hakkı verilir bilmiyorum ama yabancıların hepsini oynatmak önümüzdeki sezon serbest olacak. İstersen 11'i de yabancı olsun.

Duhuliye.com