Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, son 2 haftada alınan sonuçlardan sonra tartışılmaya başlandı. Fransız çalıştırıcı, baskı altında olduğu bu dönemde dikkati çeken bir tercihte bulundu.

TAKIMA 3 GÜN İZİN VERDİ
Valerien Ismael, İstanbulspor ile oynanan maçın ardından takıma 3 gün izin verdi. Siyah-beyazlıların teknik patronu bu iznin herkesin toparlanması adına bir fırsat olacağını düşünüyor.

ALMANYA'YA NEDEN GİTTİ?
Fransız çalıştırıcı ise ailesinin yanına Almanya'ya gitti. Daha önce de ailenin önemine dikkati çeken Ismael'in baskı altında olduğu bu dönemde kendisini daha iyi hissetmek için bu tercihi yaptığı konuşuluyor. Benzer şeyi siyah-beyazlı futbolcular da yaptı.

İZİN NE ZAMAN BİTİYOR?
Beşiktaş'ta milli arada verilen bu izin 20 Eylül Çarşamba günü sona erecek. Siyah-beyazlılar saat 17:00'de gerçekleştireceği antrenmanla birlikte derbi mesaisine başlamış olacak. Ismael de takımın başında yer alacak.

FENERBAHÇE DERBİSİ NE ZAMAN?
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasındaki derbi maç 2 Ekim Pazar günü oynanacak. Vodafone Park'taki mücadele saat 20:00'de başlayacak. Mücadelenin hakemi ise daha sonra netleşecek.

Kaynak: Sporx