"İSTİFA SESLERİ NORMAL"

"Seyircilerin 'istifa' demesi gayet normal. Kupadan elendin, şampiyonluk çok zor gözüküyor. Ancak bir sonraki maçta seyirci saygıdan çıkıp güzel futbol oynamanız gerekiyor."

"İKİNCİLİK DE ÖNEMLİ"

"Beşiktaş'ın 'zaten şampiyonluk gitti' diye rehavete kapılmaması gerekiyor. İkincilik, üçüncülük çok önemli. Bu sezon Avrupa'ya gidemeyen bir Beşiktaş var. Gelecek sezon da bunun olmasına izin vermemelisiniz. Beşiktaş'ın Avrupa'ya gidemediği çok fazla sezon yoktur."

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU"

Beşiktaş, taraftarlarını bugün üzdü ama taraftarlar bütün Türkiye'nin tüylerini diken diken etti. Futbolun içinde böyle şeyler olması güzel. Herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor. Türk halkının bu tutumu karşısında Türk olduğum için gurur duyuyorum."

"ŞENOL HOCA DA SUÇLU"

"Başarı durumunda nasıl futbolcudan çaycıya herkesin katkısı oluyorsa, bu başarısızlıkta Şenol Güneş'in biraz katkısı var. Son 2-3 sezonda Ahmet Nur Çebi çok iyi oyuncular aldı. Biraz oyuncuları da konuşmamız lazım. Dele Alli gibi bir oyuncu oynayamıyor mesela."

"ISMAEL'İ ANLAYAMAMIŞIZ"

"Valerien Ismael bazı mesajlar vermişti. Biz onları anlayamadık zamanında. 'Disiplin' diyordu hoca. Şampiyon olman için gereken puan ortalaması 2.2 falandır. O ortalama da yok Şenol hocada."

"ŞAMPİYONLUĞUN TEK HARFİ KALDI"

"5 maç üst üste kazanılan dönemde Beşiktaş taraftarları şampiyonluk hesapları yapıyordu. 3 maç puan kaybedince şampiyonluk sadece 'ş' harfi kaldı. Oyun olarak o da kalmadı."

Duhuliye.com