İşte Emre Bol'un açıklamaları:

"Önce tüm takımlar adına şunu söylemek istiyorum: Futbolcuların cezalarına indirim işinden bir vazgeçmemiz lazım. Çünkü her türlü tartışmaya açık hale geliyor durum, çünkü herkes bunun peşinde koşuyor. 

Beşiktaş camiasında Şenol Güneş ile birlikte kenetlenme görüyorum. 4 puan gerideki Fenerbahçe karalar bağlarken, şampiyonluk umutlarını neredeyse kaybetmişçesine bir puan durumunda olan Beşiktaş’ta taraftarı, takımı şampiyonluğa inanmıştı. Bu çok özel durum ve bunu başarabilmek çok önemli.

Şenol Güneş bambaşka bir hava getirdi takıma, Valerien Ismael’i getiren kimse kara kara düşünüyordur, bu takım bu sene şampiyon olamazsa bu iş bana patlayacak diye. Başkan mı getirdi, Ceyhun Kazancı mı getirdi yoksa Emre Kocadağ mı artık kim getirdiyse…

Bu takım şampiyonluğu kaçırırsa Valerien Ismael’i kim getirdiyse sorumluluk ona aittir.

Şenol Güneş orada boşta dururken böyle bir maceraya atılmak o kadar yanlıştı ki!

Şenol Güneş geldi, kaleye Mert’i geçirdi. Al sana inanılmaz transfer... Cenk seviye atladı, al sana inanılmaz transfer.

Maç başına 1 gol ortalaması var, kalede Mert tartışılmaz, Gedson'u anlatmayayım, parmağımı ısırarak izliyorum. Bölgesinin şu an en iyisi. Dele Alli son maçta kıpırdanmaya başladı, inan Şenol Güneş ile kendine gelmezse hiçbir teknik direktörle bunu başaramaz.

Kaan Ayhan neden transfer edilemedi diye kimse üzülmesin, belki bu performansı artarsa ihtiyaç kalmayacak...

Duhuliye.com