Beşiktaş'ta gelecek sezon önce transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bir golcü arayışında olan Siyah-Beyazlılarda teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, yönetime yeni talebini bildirdi. İşte Hollandalı çalıştırıcının isteği...

Yönetime santrfor talebini iletti

Milliyet'te yer alan habere göre; Beşiktaş'ta Giovanni van Bronckhorst, yönetime istediği santrfor profilini anlattı. Buna göre Bronckhorst'un uzun boylu ve güçlü bir golcü istediği kaydedildi.

Cenk Tosun takımda kalıyor

Beşiktaş'ta 4-3-3 sisteminde oynamak istediği belirtilen Giovanni van Bronckhorst'un, tarif ettiği özelliklerde bir pivot santrforu takımda görmek istediği ifade edildi. Takımdan ayrılması gündeme gelen Cenk Tosun'un da Hollandalı teknik adamın planları arasında yer aldığı ve kadroda tutulacağı öğrenildi.

Semih Kılıçsoy kararı

Haberde, 49 yaşındaki çalıştırıcının Semih Kılıçsoy hakkındaki kararına da yer verildi. Güçlü ve uzun boylu bir santrfor isteyen Giovanni van Bronckhorst'un, Siyah-Beyazlıların genç yıldızına santrforda şans vermeyi düşünmediği belirtildi. Bronckhorst, Semih'i gelecek sezonda sol forvet olarak oynatmayı planlıyor.

12 kez ağları havalandırdı

Geride bıraktığımız sezonda gösterdiği performansla beğenileri toplayan Semih Kılıçsoy, 35 maçta forma giydi ve 12 gol, 3 asistlik performansa imza attı.

Santrfor olarak 40 gol kaydetti

Milli futbolcu, Transfermarkt verilerine göre; kariyeri boyunca 69 maçta santrfor, 25 maçta ise sol kanatta görev aldı. 18 yaşındaki futbolcu santrfor pozisyonunda 40, sol kanatta ise 7 gol kaydetti.

Ajansspor