Beşiktaş, sportif direktörü Ceyhun Kazancı, hakkında çeşitli iddialar çıkan Rachid Ghezzal'in durumuna açıklık getirdi. İşte o sözler: 

"RACHİD SAHADA OLAMADIĞI İÇİN RAHATSIZ"

Sakatlık konusuna açıklık getireyim. Bazı şeyler uzayınca, maalesef bir takım geçmiş yaşananlar akıllara geliyor, spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Sakatlıktan başka hiçbir sorunu yok Rachid'in. Rachid sahada olamadığı için rahatsız. Taraftarın gözbebeği olmuş çok iyi bir profesyonel. Büyük değil ama hareketlerini etkileyen bir sakatlık geçirdi. Parmağının altındaki kapsülde sıkıntı var. Yürürken, koşarken çok rahatsız oluyordu. Her şey planladığı gibi giderse yakın zamanda kadroda olacak. Sürekli hastaneye gidiyor. Planlamada bu hafta testler bitecek ve her şey yolunda giderse gelecek hafta takımla çalışıyor olacak. Bizim beklediğimizden de uzun sürdü. Sağlık işinde bu olabiliyor. Rachid çok iyi çalışıyor.

"HER İKİ TARAF DA MUTLU OLURSA SÖZLEŞME DEVAM EDER"

Redmond ile özel bir anlaşma şöyle; 1 yıllık bir anlaşma yaptık. Kiralık olması bekleniyordu. 1 yıllık sözleşmesi vardı. Biz de 1 yıllık anlaşma yaptık Redmond ile. Kulübüyle sözleşmesini fesh etti. Her iki taraf da mutlu olursa sözleşme devam eder. Görünen şeyler hoş. Karakter anlamında da biliyorduk. Gelince emin olduk. Takım oyuncusu. Çok başarılı olur ve bizimle uzun yıllar devam eder.