Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, Volkan Demirel'in bu sözlerinin Beşiktaş'a yönelik olmadığını ifade edip, bu tarzda haber yapan gazetecilere çok sert çıktı.

Deprem felaketinde Hatay spor'daki mesai arkadaşlarını kaybeden Teknik Direktör Volkan Demirel'in"L1 Üçgen" YouTube kanalına verdiği röportaj gündem oldu.

"BANA GÖRE KÜÇÜK HESAPLAR"

Demirel'in, "Alınan puanlar veya oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın... Bunları konuşmak bile şu anki ortamda bence çok yanlış. Ben bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmelerini diliyorum. Çünkü yakışmıyor. Bana çok ufak hesaplar gibi geldi. Çünkü Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem ama benim bir oyuncum, bir sportif direktörüm hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?" şeklindeki açıklamasının Beşiktaş'a gönderme olduğu yorumları yapıldı.

YÖNETİCİ ŞENOL'DAN PAYLAŞIM

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'in açıklamalarına dair Twitter'dan bir paylaşımda bulundu. Volkan Demirel'in sözlerinin çarpıtıldığını söyleyen Şenol, "Volkan Demirel'in röportajını hiç alakası olmadığı halde Beşiktaş'ın haklı mücadelesine bağlamak isteyen, spor dünyasının eskimiş çakallarına sesleniyorum, Volkan da, Gökhan Zan da orada halkı moral olarak ayağa kaldırmak için çok güzel işler yaptılar, onlara ilk ulaşan da her zaman yanlarında olduklarını hissettiren de Beşiktaş kulübüdür. Bu konu iyilikte yarışmaktır. Gerisi fasa fiso." ifadelerini kullandı.