• Mert için geçen hafta milli takım demiştik, bende şu an hiçbir şey değişmez, Konyaspor maçında belki galibiyeti getiren hata oydu. Böyle durumlarda futbolcular motive olurlar, kaleci için de oynayacağız derler.
  • Bu arada Tayfur hoş geldin, muhteşem asist yaptı. Doğruya doğru çok da iyi oynadı. Daha evvel bu katkıyı vermiyordu, Necip'ler, Atiba'lar oynuyordu. Senin formayı alman lazım. Son dönemde biraz kötüydü, Necip ve Atiba oynarken sen nasıl oynamazsın?  Ama bu maçta girdi, iyi oynadı, asistini de yaptı.
  • Beşiktaş uçurumun ucunda, zor bir deplasmana gidiyor, beraberlikte bile lig bitti. İlk dakika, maça inanılmaz bir Mert’in hatası ile gol yiyerek başlıyorsun, son dakikada gol atıp kazanıyorsun. İnanılmaz bir hikaye var, gol oldu Şenol hoca, Cristiano Ronaldo dan daha yukarıya sıçradı Bayram hocaya. Bu nasıl bir sevinç? Niye? Çünkü ligde tutundu.  Josef beklenen değil ama çok kritik bir gol attı.
  • Gedson makina, 104 metrelik sahada ileri geri her yerde, o nasıl bir asist... Şimdi Icardi'yi övüyorsak Gedson'u da öveceğiz. Öyle bir asist yok, nereden gördün? üçüncü göz orada öyle bıraktın, tabi sonrası o nasıl temiz bir gol vuruşu.
  • Weghorst'a kimse kızgın değil, ben kendi adıma söyleyeyim ben ona kızamam. Manchester United maçını açtım, baktım çocuğunu almış maçı izliyor, ya kardeşim herkes Manchester United‘a gitmek ister, fırsatını bulan herkes gider. Zaten o gün maçta ''veda etti'' dedik, Beşiktaş düşman olduk, al işte adam gitti.
  • Şimdi Weghorst için yönetime, başkana çok eleştiri yok, niye? Çünkü gelen isim kuvvetli, yaşanmışlık var, sahanın içinde akmış, şampiyon yapmış bir Aboubakar. Evet  son dönem oynamamış, neden oynamamış? Bence ona da sorulacak bir soru, o son dönem ne oldu kardeşim?, ne söyleyecek bilmiyorum ama ben de merak ediyorum. Daha evvel Burak Yılmaz için neler yapıldı, bence de yapılmaması lazımdı, başka takımlarda ceza sahası içinde düşüyordu, Beşiktaş taraftarları tezahürat yaptı falan, ne oldu geldi? Gollerini attı, büyük Burak Yılmaz oldu. Aboubakar da oralarda tartışılacak bir oyuncu değil, çok kaliteli. Dünya Kupası’nda da gösterdi. Hani Weghorst mu Aboubakar mı deseler, ben üç kere Aboubakar derim. Ha iyi oynar kötü oynar bilemem, risk alıyorsun transfer yaparken.

Duhuliye.com