Weghorst olayı skandal. Bakmadan mı kontrat yapıyorsunuz? Emirhan kontrat yapıyor çocuğun serbest kalma maddesi var piyasasında haberin yok İtalya’dan gelip hadi alalım da kulübede dursun bonservisi yapmışsınız çocuğa. Dele Alli’den çıkmaya çalışıyorsun çıkış maddesi yok. Hiç mi kontrat yapmadınız ? Bu nasıl şey ya dalga mı geçiyorsunuz!

Aboubakar ile senin dizin yok seninle sözleşme yapıyorsun ama yine opsiyonu sen alamıyorsun. Her madde Beşiktaş aleyhine olur mu ya? Bir tane bile kontrat okumuyor musunuz siz? Altyapı oyuncusu yetişiyor A takıma geliyor bakıyorsun 1 yıl sözleşmesi kalmış. Serdar Saatçi’yi falan normalde alacağın paranın yarısına belki üçte birine bıraktın. Bunlar 3-4 yılda bir büyük takımlarda fiyasko oluyor ama olduğu zaman eleştiriliyor, Beşiktaş’ta artık rutin haline geldi ya üç ayda bir skandal kontratlar konuşuyoruz.

Beşiktaş Medyası biraz da Beşiktaşlıları mı düşünse acaba? Sizin sorununuz üç tane muhabbet ettiğiniz Beşiktaş yöneticisi olmasa mı acaba? Bunun yarısı skandalı Galatasaray’da olsa Galatasaray’ı ateşe veririm, aylarca susmam, yapmışlığımda var. Ozan Kabak olayına elimden geleni yaptım.

Ben bir yorumcuyum ama aynı zamanda bir de Galatasaraylıyım. Keşke Beşiktaş medyasında da böyle bir refleks görebilsek. Bir kişi de Beşiktaş’ı düşünsün ya. Yemin ederim rahatsız oldum.

Duhuliye.com