Vole yorumcusu Ali Ece Beşiktaş'ın ilk hafta maçı olan Kayserispor karşılaşmasını değerlendirdi. 

Ali Ece'nin sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

O POZİSYONDA SİNYALİ ALDIM

Maçtan sonra Çağdaş Atan, çok iyi bir taktik analiz yaptı. Zaten kendisi çok da iyi bir taktik analizci, taktisyen.

Dedi ki, "Weghorst'u ilk yarıda çok yorduk. Beşiktaş hücum presine, bize baskı kurmalarına izin vermedik. Weghorst yoruldu orada" Evet... Zaten Nkoudou girene kadar Weghorst'un yüzünden düşen bin parçaydı, "Acaba top bana ne zaman gelecek? Kimden gelecek?" diye.

N'Koudou girer girmez 18'in içine bir tane böyle çarkıfelek bir top gönderdi. O pozisyonda Weghorst tam vuracaktı, kaçırdı... Orada kamera Weghorst'un yüz ifadesini gösterdi. Ben orada sinyali aldım. Hayata döndü. 

O DAKİKADA TOPU O ŞEKİLDE SAKLAMASAYDI... 

E tabi; besleyeceksin adamı. Çiçeği beslemezsen kuruyor. Santrforu da beslemezsen ne yapabilir? Ve ilk yarıdaki, Çağdaş Atan'ın altını çizdiği o yorulmuşluğuna yıpranmışlığına rağmen, maçın 90+'ları olan o uzun uzatma bölümünde o fizik gücü göstermesi çok önemli. 

Hepsinden önemlisi o pozisyon bilgisine sahip olduğunu göstermesi... O dakikada topu o şekilde saklamasaydı Ghezzal'ın o vuruş becerisini göremezdik. Yaptığı gerçekten çok büyük iş. 

Efsaneden büyük sitem: "Yapma Valerien Ismael!" Efsaneden büyük sitem: "Yapma Valerien Ismael!"

4'LÜ SAVUNMAYA DÖNÜŞÜ GÖRDÜK 

İsimlerini anmak istemiyorum, geçen seneki santrforlar bir kez bile yapmadılar bunu. Döneyim vurayım, yok rakip varmış. Yok direkten döndü. Bu işte, bu... Hakikaten birbirini tamamlayan parçalar.

Bunun dışında 4'lü savunmaya geri dönüşü gördük. Hazırlık maçlarında üçlü savunmanın hem defansif hem de ofansif açıdan beklenen yükselişi sağlayamadığını fark ettikleri için bunu yaptılar. Doğru da bir şey yaptılar.