Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi sonunda pes etti… olağanüstü seçim kararı aldı. Kasım sonu Aralık başı gibi yeni başkan belli olacak. Taraftarın bir bölümü her ne kadar başkan aleyhine olsa da camiada ciddi bir çoğunluk devam etmesini istiyor.

DEMİRÖREN ÇEBİ'Yİ DESTEKLİYOR

Yıldırım Demirören, Çebi’yi destekliyor. İstiyor. Kardeşi Tayfun’un Çebi’nin listesinede yer almasına destek veriyor. Hatta iddialara göre Çebi aday olmazsa kendi bile aday olabilir.

KOCADAĞ'IN GÖZÜ ÇEBİ'NİN KARARINDA

Çebi’nin asbaşkanı Emre Kocadağ başkanın kararını bekliyor. Çebi aday olmazsa aday olacak. Olursa yeniden listesine girecek.

YAMANTÜRK DE ÇEBİ'Yİ BEKLİYOR

Çebi için “Dostluğundan Allah korusun” diyen Tevfik Yamantürk'ün aday olup olmama kararı için Başkanın kararı kritik önemde. Çebi ile yarışırsa kaybedeceğine inandığı için aday olmayacak. Çebi aday olmazsa da bu kez siyasetten icazet bekleyecek.

HÜSNÜ GÜRELİ SÜRPRİZ YAPABİLİR

Çebi’nin adaylığını bekleyen bir başka isim de Hüsnü Güreli… Çebi’nin dışında camianın ağır toplarından birisi aday olmazsa gözü başkanlıkta.

AİLESİ ÇEBİ'Yİ, BAŞKAN AİLESİNİ İKNA ETMEK İSTİYOR

Çebi’nin engeli ailesi. Babası kaptan lakaplı Yaşar Çebi aday olmasını istemiyor. Küfürlerden çok sıkılmış durumda. Başkan ailesini ikna etmeye çalışıyor. Yönetici bulma konusunda sorun yaşayacağına inanmıyor. Yine güçlü bir yönetim yapabileceğine inanıyor.

(Fotospor)