En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Yeni Rosier ve Ghezal'ler..."

Genel 24.02.2021, 22:13

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Beşiktaş'ın mevcut durumunu değerlendiren Sarıdağ, Denizlispor maç kadrosuyla ilgili ipuçları verirken transfer gündemine de değindi.

Kiralık yahut sözleşmesi bitecek oyuncuların Beşiktaş'ta kalıp kalmayacakları ile ilgili bilgiler veren Sarıdağ, bu oyuncularla görüşmeler yapıldığı gibi, diğer yandan alternatiflerinin de yönetimin radarında olduğunu sözlerine ekledi.

Dorukhan ile ipler tamamen kopma noktasına geldi mi?
Yerine kimler var?
Ahmet Nur Çebi, neden Cenk Gönen örneğini verdi?
Beşiktaş Yönetimi, transferde neden çok rahat?
Ghezzal Denizli maçında oynayacak mı? gibi soruların cevaplarını videoda bulabileceksiniz.

Duhuliye.com

Yorumlar (24)
Rumuz:
Mobil-53189 2 ay önce
Rosier gibi orta sahaya atibanın yerine iyi bir oyuncu alsaydık şampiyonluk kesindi ağlak anç devre arasında renklilerin ekmeğine yağ sürdü kadrolarını güçlendirmesine yol açtı
Misafir-4532777 2 ay önce
Transfer döneminden beri bu gazeteci arkadaş sürekli saçmalıyor sallama ile haber yapıyor duyum filan da aldığını sanmıyorum kaale almaya değmez.
Mobil-43818 2 ay önce
Rosier rıdvan vida josef abu kesinlikle kalmalı, yedekleri alınmalı. Ghezzali zor alırız. Nkoudu skora hiç katkısı yok. Adem çok kırılgan, alternatifi bulunmalı. Ersin satılırsa, mert günok ve irfancan düşünülmeli kaleye. Atiba seneye kaldıramaz ligi, sinyalleri vermeye başladı. İyi bir 8 numara ile, mesela lemina, dağıtırız ligi! Mensah bir türlü zincirleri kıramadı gibi, yoksa 8 numara için biçilmiş kaftan.
Mobil-38864 2 ay önce
bence sağ beke bilal monte edilmeli. rosier ön liberoda josefle yan yana önlerinde hasic. mükemmel bir üçlü olurdu.
Mobil-51184 2 ay önce
Cenk gonen denilen palyoca kalecilerin Besiktasta olmasi yuzunden igrenc maglubiyetler alip sarilarin birinciliklerini seyretmedikmi cenk gonenle dorukhani ayni kefeye koyuyorsunuz..dorukhan normal bir kulubde olsaydi kacmilyon euro isterdiler..yanlis yapiyorsunuz..dorukhani yillik birkacyuzbin icin kazanabilecegimiz besalti milyon euronun gunahini odeyemezsiniz..geldiginiz gunden beri buldugunuz ne kadar iyi oyuncu varsa ayni zamanda takimdada tutamadiniz..dorukhan yolcu tabiki ama siz yoneticilerde hanci degilsiniz..giderse gitsin demek marifet degil..
Misafir-8859735 2 ay önce
Alkışladım
Mobil-87001 2 ay önce
Rozi kesin al
Misafir-1721776 2 ay önce
Istanbuldan Eslem Ozturku geri almaliyiz Dorukanin yerine
Mobil-23378 2 ay önce
Seni almayı düşünüyorlar
Mobil-87103 2 ay önce
Ilk 11 de oynayamayacak tüm oyuncuları satabiliriz ama ilk 11 e dokunmamak lâzım sonra oraya uygun adam monte etmek için bazen 2 sene uğraşıyoruz
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.