Nihat Kahveci, NUT TV’de Beşiktaş’ı değerlendirdi.

Nihat Kahveci'nin açıklamaları şöyle:

"Dışarıdan kamptan Şenol Güneş açıklamaları, sayın başkan Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları son olarak Ceyhun beyin röportajına baktığımda her şey yolunda geçiyor. Kamp ortamı nedir? Kötü giden bir şeyler var ise düzeltmek, birlik ve beraberlik sağlamaktır dışarıdan izlenimim iyi. 

İdmanlarda çok çalıştıklarını söylüyorlar, maçlara baktık yenilmediler, bu önemli yenilmemek önemli ama defansif anlamda yine rakiplere bol pozisyon veren Beşiktaş var. Ön tarafta Muleka’nın, Redmond’un gol atması, Cenk’in kaldığı yerden devam etmesi, Dele Alli’nin idman ve maçlarda daha istekli, arzulu olması Beşiktaş adına artılar. 

Weghorst Dünya Kupası’nda bu arada Arjantin gibi bir takıma iki muhteşem gol attı, değerine değer kattı. Saiss bakalım ne yapacak? Onun bir sakatlığı vardı çözüldü, çok ciddi bir şey değil oyanayacak ve muhteşem oynuyor. Pazu bandını koluna takmış hakikaten takımına liderlik yapıyor.

O performansını alıp inşallah Beşiktaş’ta devam eder.

Saiss belki Dünya üçüncüsü olacak, belki final oynayacak, belki şampiyon olacak.

Şu ana kadar buraya geleceklerini beklenmiyordu, bu Beşiktaş adına, ülkemiz adına d abir değer sonuçta bu ligde oynayan bir oyuncudan bahsediyoruz, Weghors da iki gol attı, bakıyorlar isimlerinin önünde Beşiktaş yazıyor, Beşiktaş futbolcusu bunlar önemli şeyler."