Süper Lig'de zirveye ortak olan Beşiktaş için teknik direktör Valerien Ismael ve futbolcularla ilgili yeni dedikodulara bir yenisi dün eklenmişti.

Mehmet Demirkol, Rachid Ghezzal başta olmak üzere futbolcuların Ismael'den ve oyun sisteminden memnun olmadıklarını ileri sürmüştü.

Cezayirli yıldızdan bu iddiaya jet yalanlama gelirken "Yalan haber!! Benim ve tüm oyuncuların, teknik direktörümüz ve yönetim ile olan fikirleri bir. Hedeflerimize ulaşmak için birlikte çok sıkı çalışıyoruz. Bunun için taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var." ifadelerini kullandıç. Demirkol'dan ise "Öyle diyorsa öyledir. Haberimi geri çekiyorum” açıklaması geldi.

2 HAFTA ÖNCE DE FARKLI DEDİKODU FARKLI YALANLAMA

Ghezzal, sakatlık sürecinde de ilginç iddialarla anılmıştı. Yıldız oyuncunun takımdan ayrılacağı bile dile getirilirken Ghezzal yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

"Böyle bir açıklama yapacağım aklıma gelmezdi. Son zamanlarda sosyal medyada çok fazla sahte haberler görmeye başladım. Bu haberlerin kasıtlı olarak bize zarar vermek için yapıldığını taraftarlarımıza bilgilendirmek isterim.

Son zamanlarda sosyal medyada çok fazla sahte haber görmeye başladım ve bu haberlerin kasıtlı olarak, bize zarar vermek için yapıldığını biliyorum. Bu büyük kulübe hizmet etmek için %200'üm ile hazırlanıyorum.

Niyetimden şüphe edenler için hatırlatmak isterim, Alanyaspor maçında sakat olmama rağmen oynamak istedim ve devre arasında oyundan çıkmak zorunda kaldım. Hazır olmak için çalışmalarım devam ediyor. En yakın zamanda geri dönmek dileğiyle."

YILDIZLAR VE TAKIM SÜREKLİ HEDEFTE!

Beşiktaş'ta kısa süre önce Dele Alli ile ilgili de sert eleştiriler yapılırken zirve ortağı olmasına rağmen takımla ilgili olumsuz algıların devam etmesi taraftarın da tepkisini çekiyor.

Duhuliye.com / ÖZEL HABER