Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında sahasında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan Beşiktaş, bu maçın ardından ara vermeden Hatayspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Siyah-beyazlı taraftarların tepki gösterdiği Teknik Direktör Valerien Ismael ile yönetim özel bir görüşme gerçekleştirdi.

YÖNETİM VE ISMAEL GÖRÜŞTÜ
Beşiktaş Yönetimi, taraftarın “Ismael istifa” seslerine kulak tıkadı, hocasının ardında durdu.

Trabzonspor karşısında alınan beraberliğe rağmen Teknik Direktör Valerien Ismael’in başarılı olacağına inanan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin, teknik direktör değişikliğini düşünmediği ifade edildi. Siyah-beyazlıların hala ligin üst sıralarında ve iddialı olduğuna dikkat çeken yöneticiler, böyle bir değişimi düşünmenin erken ve Ismael’e haksızlık olduğu görüşünde...

2-2’lik beraberliğin ardından siyah-beyazlı yöneticilerle görüşen Valerien Ismael de, Trabzonspor karşısında iyi oynadıklarını düşünüyor ancak hatalara da sahip çıkıyor. Fransız teknik adamın özellikle final paslarında gereğini yapamadıklarını söyleyerek, “Trabzonspor’u elimizden kaçırdık” dediği öğrenildi.

Ismael’in ayrıca değişikliklerin taraftar istediği için değil, futbolun doğası gereği o dakikalarda gerçekleştiğini, bunun sadece bir tesadüften ibaret olduğunu söylediği ifade edildi.

Kaynak: Milliyet