Televizyon ekranlarından naklen yayınlanan bağış gecesinde birçok iş insanı, genel kurul üyesi ve taraftar yayına bağlanarak kulübe bağış yaptıklarını beyan etmişlerdi.

Dönemin Beşiktaş yönetimi, bu kampanyaya ithafen bir anıt hazırladı ve kampanyaya bağış yapanların isimlerini bu yapının üzerine yazarak Beşiktaş TÜPRAŞ Stadyumu önünde ölümsüzleştirdi.

Çebi'den sonra göreve gelen Hasan Arat yönetimi ise stat önündeki bu anıtı kaldırırken, bağış kampanyasıyla ilgili bir konuya daha müdahale etti.

"Bırakmam Seni" bağış kampanyasının yapıldığı gün televizyon yayınında açıklanan meblağ ile Beşiktaş'ın kasasına giren tutarın aynı olmadığını tespit eden yönetim, bu konuyla ilgili araştırma başlattı.

Yayında söylenen bağış tutarlarıyla kulübe gelen bağışları eşleştirecek olan yönetim, Bırakmam Seni anıtını stadın önünden kaldırmış olsa da, televizyon yayınında taahhüt ettiği tutarı kulübe bağışlayan isimleri plaketle onurlandıracak.

"Bırakmam Seni" kampanyası için yapılan anıtta Rahmi M. Koç, Tevfik Yamantürk, Ahmet Nur Çebi, Yıldırım Demirören, Nevzat Demir, Hüseyin Yücel gibi camianın önde gelen isimleri yer alıyor.

"Bırakmam Seni" kampanyasına taahhüt ettiği bağışı yapmayan isimlerin kimler olduğu merakla bekleniyor.

1-19

2-16

3-14

Duhuliye.com ÖZEL HABER