Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Siyah Beyazlılar, bu sezonu en azından kupayla taçlandırmak ve Avrupa biletini almak istiyor. Trabzonspor’la oynayacağı finale odaklanan Beşiktaş’ta, tüm planlar bunun üzerine yapılmaya başlandı.

YÖNETİMDEN TESİSLERE ÇIKARMA

Yönetim ve teknik heyet, camiadan özür dilemenin kısa yolu olarak kupayı görüyor. Tüm konsantrasyonunu kupaya veren Beşiktaş’ta yönetim, bu hafta Nevzat Demir Tesisleri’ne kamp kuracak. Dev maça özel prim açıklayan idareciler, ek olarak tesislerde teknik sorumlu Serdar Topraktepe ve futbolculara destek olacak.

HEDEF SEZONU KUPAYLA KAPATMAK

Beşiktaş için sezonun finali öneminde olan mücadele için teknik ekip de kritik karşılaşma için büyük mesai harcıyor. Detaylı analizler yapan Serdar Topraktepe ve ekibine, Samet Aybaba da destek oluyor. Futbolcuların da tüm düşüncesi finali kazanmak üzerine... Beşiktaş taraftarı karşısında mahcup durumda olan yerli ve yabancı oyuncular, Trabzonspor’u devirerek sezonu kupayla kapatmayı hedefliyor.

KASIMPAŞA MAÇI...

Kötü senaryoda Kartal eğer Türkiye Kupası’nı kaybederse Avrupa için ligde son haftadaki Kasımpaşa maçı sezonun finali olacak. Siyah Beyazlılar, eğer kazanır ya da berabere kalırsa Konferans Ligi’ne elemelerden gidecek. Kartal, Kasımpaşa’ya da yenilirse sezonu 6’ncı bitirecek ve gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele edemeyecek.

fanatik