Serdar Sarıdağ Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Serdar Sarıdağ;
 Gedson Fernandes'in ne kadar ücretle transfer olacağını henüz kimse bilmiyor. bu nedenle net bir rakam söylemek yanlış olur. 

Beşiktaş ve kaleci Altay ismi birlikte anılmaya başlandı bu konuda şunu söyleyebiliriz Beşiktaş bir kaleci arayışı içinde. Beşiktaş'ta şu an en önemli eksik bir Sosa tarzlı oyuncu. Muçi biraz ofansif tarzlı oynayan ama Sosa gibi çift yönlü oyuncu aranıyor. Bu da Gedson'un gidişiyle oluşacak bir durum, transferden gelecek paranın bir kısmı oraya harcanabilir. 

Samet Aybaba'nın alt yapıdan çıkardığı isimlerin dışında uzun zamandır Avrupa'da birçok Türk oyuncuyu izlettirdiğini, izlediğini biliyoruz. Türkiye'den genç futbolcu olur mu? Kaleci olarak Altayy ismi hiç böyle düşük ihtimalli bir haber değil. 

Rıdvan'ın menajeri geçenlerde konuştu Rıdvan şu an Avrupa'yı düşünüyor. Bu arada Hüseyin Yücel'in iyi bir transfere imza atacağını düşünüyorum.

Beşiktaş yarışacak bri takım kuracaktır sistem önemli ama bu sene iyi oynayalım ilk beşe girelim, seneye bakalım falan bir durum değil.