Dünyaca ünlü İtalyan golcü Ciro Immobile'ye anlaşan ve oyuncuya resmi imzayı attırmak için artık saatleri sayan Beşiktaş'ın santrfora yapmayı düşündüğü takviyeler sadece İtalyan yıldızla sınırlı değil.

Aboubakar ile yollarını kesin olarak ayırma düşüncesinde olan, Cenk Tosun ile uzun zamandır yeni sözleşme üzerinde anlaşma sağlayamayan, Muleka için teklifleri değerlendirme kararı alan Beşiktaş, genç yıldızı Semih Kılıçsoy için de Fulham'dan 20 milyon Euro'luk bir teklif aldı.

Semih konusu üzerinde değerlendirmeler yapan Beşiktaş yönetimi, 3 golcüsüyle birden yollarını ayırabilir.

Bu doğrultuda Beşiktaş, Semih'in takımdan ayrılması halinde eski golcüsü Weghorst'u transfer etme planları yapıyor. Semih Kılıçsoy'dan gelen bütçeyi santrfor transferine harcamayı düşünen yönetim; Wout Weghorst ve Kevin Carlos'u kadroya katarak yeni bir hücum hattı oluşturmanın planlarını yapıyor.

Semih sonrası Beşiktaş'ın golcülerinin Immobile ve Weghorst olması beklenirken, altyapıdan yetişen Mustafa Erhan Hekimoğlu da A takıma alınacak ve Semih benzeri bir kariyer izlemesi için çalışmalara başlanacak.

Yeni sezonda Beşiktaş santrfor rotasyonunun Ciro Immobile, Wout Weghorst ve Mustafa Erhan Hekimoğlu üçlüsüyle birlikte 1 takviyeyle 4 oyuncudan oluşması bekleniyor.

Duhuliye.com ÖZEL HABER